Wyszukiwałeś:

polisy X

ubezpieczeniowe X

. Znaleziono 183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polisy ubezpieczeniowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 183 wszystkich):

Sprawdzą, czy przysługują nam zniżki

Towarzystwa ubezpieczeniowe dostały do swoich rąk narzędzie, dziękiktóremu będą w stanie sprawdzić, czy przysługują nam zniżki z polisOC i AC. Obecnie, nawet do 10 procent kierowców może oszukiwać naulgach za bezwypadkową jazdę, podając zaniżoną liczbę kolizji.

 

Gdy płacimy za duże ubezpieczenie

Składki ubezpieczeniowe stanowią bardzo poważną pozycję na liściekosztów związanych z posiadaniem i użytkowaniem samochodu. Jest jednakkilka sposobów, i to wcale nie jakichś skomplikowanych, dziękiktórym możemy skutecznie obniżyć nasze wydatki związane zubezpieczeniem naszego samochodu.

 

A polisy OC rosną...

Nieustanne podwyżki cen polis OC wprowadzane przez towarzystwa ubezpieczeniowecoraz bardziej odbijają się na portfelach polskich kierowców. 20-latekw III kwartale br. płacił za OC średnio 242 zł więcej niż w analogicznymokresie roku ubiegłego. Jednak ceny OC systematycznie rosną równieżdla starszych i bardziej doświadczonych kierowców.

 

Grzechy główne przy wyborze ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC pojazdu mechanicznego to obowiązkowy i, przede wszystkim,dość drogi dodatek do posiadanego przez nas samochodu. Brak czasu, chęci,podstawowej wiedzy sprawia, że przy wyborze polisy popełniamy wielebłędów, w efekcie których nasz domowy budżet jest mocniejobciążony.

 

Oto najlepsze OC na rynku

Już nie tylko cena jest decydująca przy wyborze ubezpieczenia OC. Wobeczaostrzającej się rywalizacji o klienta, coraz więcej towarzystwubezpieczeniowych wprowadza dodatkowe benefity. Polska Izba Motoryzacjisprawdziła, które firmy ubezpieczeniowe oferują najwięcej w ramachstandardowej polisy OC.

 

Najtańsze polisy w firmach typu direct

W czerwcu Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu cen polis komunikacyjnychw 14 największych firmach ubezpieczeniowych. Najkorzystniejsze stawki oferująfirmy directowe, jednak każdorazowo warto sprawdzać różne propozycje,bowiem różnice w stawkach wahają się nawet do kilku tysięcy złotych.

 

Kupujesz autocasco - oto kilka rad

Ubezpieczenie AC, w przeciwieństwie do polisy OC samochodowego, może sięróżnić zakresem ochrony oraz ceną. Co więcej, daje możliwośćdopasowania ochrony ściśle do naszych potrzeb. Dlatego przy wyborze autocasconiezwykle ważne jest dokładne przestudiowanie ogólnych warunkówubezpieczenia.

 

Polisy ubezpieczeniowe będą drożeć

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla kierowców i właścicielisamochodów. Ubezpieczenia komunikacyjne, które stanowiąintegralny i dość kosztowny element związany z posiadaniem własnych czterechkółek, będą niebawem coraz droższe i porównywalne z cenamitakich polis na rynkach zachodnich.

 

Ceny polisy OC dla "anglików" - nawet 3 razy drożej

Od końca maja istnieje możliwość zarejestrowania auta z kierownicą poprawej stronie, bez konieczności dokonywania kosztownych przeróbektechnicznych. Pozostała jeszcze jedna większa przeszkoda w postaciubezpieczenia OC, które w niektórych towarzystwach potrafi byćsporo wyższe.

 

UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC

30-dniowe polisy OC służyć mają komisom, tymczasem niektórzy agenciproponują je kierowcom o dużej szkodowości. Ubezpieczeniowy FunduszGwarancyjny już prowadzi kontrole.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "polisy ubezpieczeniowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019