Wyszukiwałeś:

polska X

motoryzacja X

. Znaleziono 626 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polska motoryzacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 626 wszystkich):

Parktronic Polska

Parktronic Polska Sp. z o.o. od 2003 roku specjalizuje się w dostawachsystemów wspomagania parkowania. Dzisiaj spółka szacuje, że jej udział wrynku wynosi ok. 20% i zakłada jego podwojenie do końca 2006 roku.

 

TRW Polska i Ronal Polska nagrodzone przez Forda

22 czerwca koncern Ford przyznał nagrody najlepszym dostawcom podczas 11.dorocznej gali. W edycji za 2008 r. zostało uhonorowanych 36 firm.Wśród firm wyróżnionych nagrodą Forda „The WorldExcellence Awards”, za dostawy w 2008 r., znalazły się  2 zakładyzlokalizowane w Polsce.

 

Wątek na forum: Powrót Fabryki Amortyzatorów Krosno

Ha ha - a to sie Polak uwinął - i dobrze! Czekam na czasy gdy polska motoryzacja będzie naprawde polska! ~Polak

 

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

Godło Teraz Polska dla akumulatorów z Piastowa

Firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. z Piastowa została Laureatem XXI edycjiKonkursu Teraz Polska. Konkurs Teraz Polska  wybiera i promuje dynamicznierozwijające się polskie przedsiębiorstwa i ich wysokiej jakości produkty iusługi. Zadaniem Konkursu Teraz Polska jest wyłonienie grupy najlepszychproduktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tychdotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym,technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych.

 

Pomoc kontrolowana dla motoryzacji w SSE

Cztery spółki motoryzacyjne działające w specjalnych strefachekonomicznych (Fiat Powertrain Polska, General Motors Manufacturing Poland,Isuzu Motors Polska oraz Volkswagen Motor Polska) nie przekroczyłydopuszczalnej wartości pomocy i nadal mają prawo korzystać z pomocypublicznej - poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.Nominalna wartość pomocy udzielonej od 1 stycznia 2001 roku do 30 czerwca 2011roku czterem spółkom wyniosła ponad 920 mln zł. Raport w tej sprawieUOKiK przekazał Komisji Europejskiej.

 

SFB Polska wchodzi do Łódzkiej SSE

SFB Polska, producent części zamiennych dla motoryzacji, otrzymał zezwoleniena działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

Polska zachęca Fiata do nowych inwestycji

Resort gospodarki cały czas rozmawia z Fiatem o ściągnięciu produkcji nowychmodeli do fabryki w Tychach i zapewnia, że "nie są to negocjacjebezowocne". Powodzenie tych rozmów zależy nie tylko od tego, jakimodel biznesowy przyjmie włoski koncern, ale też od tego, jak Polska zachęciWłochów do większego zaangażowania w kraju. Nie ma mowy o dotacjach napoziomie konsumenckim, ale resort oferuje wsparcie doposażenia fabryk. Decyzjenajwcześniej pod koniec roku.

 

Gates Polska rozwija produkcję

Pod koniec czerwca zarząd Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wręczyłzezwolenie firmie Gates Polska na rozwój kolejnej inwestycji,która usprawni produkcje dla sektora motoryzacyjnego.

 

Wątek na forum: Policja wybiera Nissana Pathfindera

I to jest wlasnie wspieranie polskiego przemyslu motoryzacyjnego. Kilka dni temu na TVN Turbo byl program o odradzajacej sie fabryce Honkera, Lublina - jedynej polskiej fabryce. Przedstawiciel oficjalnie mowil, jaki to obludny jest polski rzad mowiac o wspieraniu polskiego przemyslu a w przetarg...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "polska motoryzacja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021