Wyszukiwałeś:

polska

. Znaleziono 3895 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polska

Spróbuj też wyszukać: Seat fso polonez

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3895 wszystkich):

Parktronic Polska

Parktronic Polska Sp. z o.o. od 2003 roku specjalizuje się w dostawachsystemów wspomagania parkowania. Dzisiaj spółka szacuje, że jej udział wrynku wynosi ok. 20% i zakłada jego podwojenie do końca 2006 roku.

 

Volvo Polska laureatem Top Employer 2011

Firma Volvo Polska już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronielaureatów polskiej edycji badania Top Employers prowadzonego przezInstytut CRF. Uzyskując tytuł Top Employer, Volvo Polska znalazło się wgronie 20 firm w Polsce i około 600 na świecie, które mogąposługiwać się tym wyróżnieniem.

 

Volvo Polska topowym pracodawcą

Firma Volvo Polska już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronielaureatów polskiej edycji badania Top Employers prowadzonego przezInstytut CRF. Certyfikat Top Employer jest przyznawany wyłącznie tympracodawcom, którzy wykażą, że spełniają najwyższe, międzynarodowestandardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.  Uzyskując tytuł TopEmployer, Volvo Polska znalazło się w gronie 20 firm w Polsce i około 600 naświecie, które mogą posługiwać się tym wyróżnieniem.

 

Godło Teraz Polska dla akumulatorów z Piastowa

Firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. z Piastowa została Laureatem XXI edycjiKonkursu Teraz Polska. Konkurs Teraz Polska  wybiera i promuje dynamicznierozwijające się polskie przedsiębiorstwa i ich wysokiej jakości produkty iusługi. Zadaniem Konkursu Teraz Polska jest wyłonienie grupy najlepszychproduktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tychdotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym,technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych.

 

Polska najlepsza dla inwestycji produkcyjnych

Wg magazynu FDI Intelligence Polska jest najatrakcyjniejszym krajem w Europiedla sektora produkcyjnego i 3. na świecie.

 

SFB Polska wchodzi do Łódzkiej SSE

SFB Polska, producent części zamiennych dla motoryzacji, otrzymał zezwoleniena działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

Volkswagen Group Polska wkracza nad Wisłę

Z dzisiejszym dniem na polskim rynku swoją działalność rozpoczyna Volskwagen Group Polska Sp. z o. o., firma która jest wyłącznymdostawcą aut marek Volkswagen, Audi, Skoda oraz Porsche na Polskę.

 

Polska zachęca Fiata do nowych inwestycji

Resort gospodarki cały czas rozmawia z Fiatem o ściągnięciu produkcji nowychmodeli do fabryki w Tychach i zapewnia, że "nie są to negocjacjebezowocne". Powodzenie tych rozmów zależy nie tylko od tego, jakimodel biznesowy przyjmie włoski koncern, ale też od tego, jak Polska zachęciWłochów do większego zaangażowania w kraju. Nie ma mowy o dotacjach napoziomie konsumenckim, ale resort oferuje wsparcie doposażenia fabryk. Decyzjenajwcześniej pod koniec roku.

 

Poczta Polska z Iveco

Od czerwca br. Fraikin Polska realizuje dostawy pojazdów użytkowych dlaPoczty Polskiej SA. Flota największego polskiego operatora usług pocztowychpowiększy się o ponad 200 pojazdów marki Iveco.

 

Gates Polska rozwija produkcję

Pod koniec czerwca zarząd Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wręczyłzezwolenie firmie Gates Polska na rozwój kolejnej inwestycji,która usprawni produkcje dla sektora motoryzacyjnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021