Wyszukiwałeś:

polski X

supersamochod X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polski supersamochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Supersamochód dziełem Polaka

Trochę to "Batmobil" trochę imitacja Reventona (przód) ale generalnie szacun Panie Wojtku. ~dracula

 

Polski "Reventon"

Przez ostatnie lata nie można było powiedzieć, że polska myśl motoryzacyjnadziała prężnie. Tym bardziej w temacie samochodów o sportowychosiągach. Jednak niebawem do grona producentów luksusowychsupersamochodów dla posiadaczy zasobnych portfeli dołączyć może firmaVeno Automotive S.A., która zamierza stworzyć model na miaręLamborghini czy Ferrari.

 

Zostań Bondem za pół miliona

Brytyjski producent supersamochodów "Jej KrólewskiejMości" zapowiedział swoje istnienie na polskim rynku już kilka miesięcytemu. Jednak dopiero teraz oficjalnie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić abystać się posiadaczem Astona Martina.

 

Polski supersamochód w Krakowie

Już w najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia, do Krakowa zawita pojazd oniezwykłej konstrukcji, nawiązującej do bojowego myśliwca. Pojazd, októrym mowa to Marotti, będący pojazdem z gatunku ekstremalnych, takichjak KTM X-Bow czy Ariel Atom.

 

Wątek na forum: Polski supersamochód w Krakowie

"Forum Polskiego Produktu" - to jest jeszcze coś takiego, jak polski produkt? Chyba, że chodzi o serki Ostrowia... ~tantus

 

Polski supersamochód znów w planach!

W Polsce powstaje super auto. To ten sam samochód o którym byłogłośno kilka lat temu, kiedy porównywano go z włoskim LamborghiniReventon.

 

Arrinera - polski supersamochód kontratakuje

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wielokrotnie pojawiały się informacje natemat nadchodzącego polskiego supersamochodu. Zmieniały się nazwy samochodu,detale techniczne oraz spółki, które miały je wyprodukować. Celbył jeden. Miała to być polska odpowiedź na Lamborghini.

 

Rimac - supersamochód z Chorwacji

Po długiej kampanii składającej się głównie z teaserów firmaRimac pochodząca z Chorwacji ujawniła w pełnej okazałości modelConcept_one.

 

Ukraina przygotowuje supersamochód

Tego jeszcze nie było. Ukraina w ostatniej dekadzie raczej nie skojarzyłabysię nam z jakimkolwiek tematem motoryzacyjnym. Okazuje się, że w tym krajujest kilku zapaleńców, którzy pracują nad supersamochodem.

 

Już w tym roku pierwsza Arrinera

Znamy plany dotyczące najbliższej przyszłości jedynego polskiegosupersamochodu. Jeszcze w tym roku pojawi się wersja wyścigowa - ArrineraRacing, zaś w przyszłym drogowa - Arrinera Hussarya. Powstaną 33 sztuki tegomodelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "polski supersamochod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019