Wyszukiwałeś:

polski

. Znaleziono 3883 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polski

Spróbuj też wyszukać: kozienice powódż fiat auto poland polski samochód

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3883 wszystkich):

Rajd Polski rundą WRC!

Światowa Rada Sportów Motorowych FIA zatwierdziła podczas dzisiejszegoposiedzenia kalendarz rajdowych mistrzostw świata na rok 2009. Wśróddwunastu rund znalazł się także Rajd Polski. Światowa czołówkabędzie rywalizowała na szutrowych trasach wokół Mikołajek w dniach 26– 29 czerwca 2009 roku.

 

Rajd Polski z super-oesem

Polski Związek Motorowy oraz Gmina Mikołajki zawarły porozumienie dotycząceorganizacji Rajdu Polski w latach 2009 - 2014. Nowa umowa dotyczy kontynuacjidotychczasowej współpracy, w wyniku której Rajd Polski będzieorganizowany w Mikołajkach przez kolejnych sześć sezonów. Kolejneedycje doczekają się także super-oesu.

 

Rajd Polski: Mocna obsada, ostra walka o punkty

Na liście zgłoszeń do rozpoczynającego się 6 czerwca 65. Rajdu Polski,czwartej eliminacji mistrzostw Europy znajduje się 57 załóg. DoMikołajek przyjedzie ośmiu kierowców z listy priorytetowej FIA B.

 

Rajd Polski czeka na Loeba i spółkę

Ostatni weekend czerwca tego roku będzie jedną z najważniejszych dat wkalendarzu nie tylko dla miłośników sportów motorowych w Polsce.To właśnie wtedy na malowniczych trasach wokół Mikołajek pojawi sięcała światowa czołówka, aby rywalizować o zwycięstwo i punkty doklasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 66. Rajd Polski będzie bowiemósmą odsłoną tegorocznego cyklu.

 

Rajd Polski: Kajetanowicz poza zasięgiem

Kajetan Kajetanowicz wraz z Jarosławem Baranem (Subaru Impreza) wygrali 67.Rajd Polski, trzecią rundę mistrzostw Europy i mistrzostw Polski. Dla załogiSubaru Poland Rally Team to drugie z rzędu zwycięstwo w Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostwach Polski.

 

Subaru Poland RT przed Rajdem Polski

68. Rajd Polski to najbardziej prestiżowe zawody w kalendarzu RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy LOTOS - Subaru Poland Rally Team wskładzie: Wojciech Chuchała / Kamil Heller z niecierpliwością oczekują nazmagania w jedynej szutrowej rundzie RSMP w kalendarzu, choć jak podkreślają,jazda po luźnej nawierzchni ma przed nimi jeszcze wiele tajemnic.

 

Rajd Polski: "Kajto" ma nową broń

Świeżo upieczeni Rajdowi Mistrzowie Polski sezonu 2013 - Kajetan Kajetanowiczi Jarosław Baran w zbliżającym się wielkimi krokami 70. Rajdzie Polski,wystartują za kierownicą Forda Fiesty w specyfikacji R5. Taki samochódma pozwolić temu duetowi nawiązać równą walkę o zwycięstwo zwymagającymi rywalami.

 

70. Rajd Polski na kanapie

Dzięki Eurosport Events fani Rajdowych Mistrzostw Europy będą mieli okazjępodziwiać na żywo rywalizację podczas LOTOS 70. Rajdu Polski. PromotorRajdowych Mistrzostw Europy, przy współpracy z organizatorami rajduprzygotuje bowiem relacje telewizyjne z czterech odcinków specjalnych,które będzie można oglądać na antenie Eurosportu.

 

Rajd Polski: Kwalifikacje dla Kubicy

Stało się to, czego oczekiwali licznie zgromadzeni kibice na trybunach toru wMikołajkach. Robert Kubica okazał się najszybszy podczas odcinkakwalifikacyjnego, przed 70. LOTOS Rajdem Polski. Mimo prawa wyboru pierwszejpozycji startowej zdecydował, że na odcinki specjalne wyjedzie dopiero jakoczwarty.

 

Rajd Polski w Mistrzostwach Świata!

O tym mówiło się już od pewnego czasu. Teraz jest już to oficjalnadecyzja. Rajd Polski powraca do mistrzostw świata. Mamy nadzieję, że zagościw tym cyklu na dłużej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022