Wyszukiwałeś:

pomoc X

drogowa X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pomoc drogowa

Spróbuj też wyszukać: fiat pomoc drogowa Holowanie hussar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Truck assistance wymaga kompetencji

Wypadki i awarie z udziałem ciężarówek powodują zwyklewielokrotnie większe utrudnienia w ruchu niż zdarzenia z udziałem autosobowych. Usuwanie szkód na miejscu jest również znaczniepoważniejszym wyzwanie.

 

Truck assistance na Ukrainie

Ukraina nie tylko wydaje się nadążać z inwestycjami drogowymi na Euro 2012ale także staje się coraz atrakcyjniejszym rynkiem dla firm z branżyokołotransportowej. W dniu 19 maja firma Starter uruchomiła ukraiński serwistruck assistance.

 

Karetki bez możliwości odliczenia VAT

Koparka, bankowóz, pomoc drogowa czy pojazd do odśnieżania drógto kilka przykładów tzw. pojazdówspecjalnych, które swoimwłaścicielom dają prawo do pełnego odliczania podatku VAT. Tymczasem wobecnie obowiązujących przepisach inaczej na tym gruncie są traktowanekaretki. O wyjaśnienia Ministra Finansów poprosiła Rzecznik PrawObywatelskich.

 

Kiedy najczęściej wzywamy pomoc drogową?

Kłopoty z silnikiem bądź akumulatorem były najczęstszym powodem, dlaktórego polscy kierowcy wzywali pomoc drogową w okresie wakacyjnym -wynika z raportu przygotowanego przez firmę Starter.

 

Polak potrafi, czyli luksusowa pomoc drogowa

Pomysłowość naszych rodaków w omijaniu różnorakichprzepisów prawa nie zna granic. Po autach z kratką, bankowozach terazprzyszła pora na pojazdy pomocy drogowej. Nie było by może w tym nicdziwnego, gdyby nie marki samochodów rejestrowane jako pomoc drogowa.Bentleye, Ferrari, Jaguary czy Porsche...

 

Ranking awaryjności ADAC 2013

Rankingów awaryjności, i to takich sporządzanych przez renomowaneinstytucje, jest co najmniej kilka. Który z nich powinniśmy traktowaćjako najważniejszą wyrocznię? Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi nato pytanie. Jeśli jednak interesują nas auta z rynku wtórnego, wartoprzyjrzeć się każdemu. Dlatego dziś prezentujemy najbardziej i najmniejusterkowe modele według niemieckiego automobilklubu ADAC.

 

Drogowa Trasa Średnicowa w budowie

Drogową Trasę Średnicową można śmiało nazwać kręgosłupem konurbacjigórnośląskiej. Budowane właśnie dwa końcowe zachodnie odcinki trasypołączą Gliwice z Katowicami.

 

Wypadek czy kolizja drogowa? Czy wiesz, jak się zachować?

Nasza nieuwaga, zbyt duża prędkość, bądź niskie umiejętności własne,kiepskie warunki pogodowe, a czasami zwykły pech lub po prostu wina innegouczestnika ruchu drogowego. Przyczyn zdarzeń drogowych może być bez liku,jednak nasze zachowanie po nich powinno odbywać się według z góryokreślonego scenariusza.

 

A Ty do kogo dzwonisz po stłuczce?

Agent ubezpieczeniowy, rodzina czy infolinia ubezpieczyciela – do kogodzwonisz w przypadku stłuczki? Kiedy Twój samochód stoi rozbityna środku ulicy, chcesz jak najszybciej uzyskać skuteczną pomoc.Podpowiadamy, gdzie jej szukać.

 

Wątek na forum: Pomoc Drogowa Wrocław

BIG TRUCK Pomoc Drogowa Wrocław specjalizuje się w pomocy przeznaczonej dla samochodów ciężarowych, ale także osobowych i dostawczych. Prowadzimy usługi wulkanizacyjne. Kiedy droga prowadzi Cię do Wrocławia, warto zapisać nasz numer na wszelki wypadek :) ~BIG TRUCK

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pomoc drogowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019