Wyszukiwałeś:

ponton

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ponton

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Honda Civic: Dla eybranych

5 Auto cud-Kosmos deska rozdzielcza ale jazdajest frajda. Pierwsze uczucie-jak by auto nie jechało po drodze ale się ...sunęło niczym ponton po wodzie. bajka!!

 

11 milionów za "Ponton"?

W tym roku na aukcję zostanie wystawiony wyjątkowy pojazd. Ferrari 250 TestaRossa wyprodukowane w 1957 prawdopodobnie pobije rekord ustanowiony przezswojego młodszego brata, przekraczając barierę 11 milionówdolarów.

 

Od "pontona" do "okularnika"

Już prawie od miesiąca w salonach dostępna jest najnowsza generacjaMercedesa, który w swojej historii był chyba najpopularniejszym modelemtej marki. Od początków produkcji przekonał do siebie przeszło 10milionów użytkowników, a jego poprzednie wersje dla wieluPolaków były początkiem przygody z motoryzacją spod znaku gwiazdy.

 

Wyjątkowy "Ponton" na aukcję

To może być nie lada gratka dla miłosników starych samochodówspod znaku gwiazdy. Na brytyjskiej aukcji, która odbędzię się wBrooklands zostanie sprzedany wyjątkowy Mercedes 220 SE Ponton w wersji kabrio.

 

Wątek na forum: Hyundai ix35: Rozsądny wybór

Kolejny raz niestety pseudo dziennikarski tekst, z licznymi błędami ortograficznymi, brakiem logiki "artykułu". Porażka. ~sirchaser

 

Nissan Navara: warto

5 Trzeba wiedzieć czego się oczekuję odsamochodu. Pomijam fakt pracy bo to jest inna sprawa, ale jeśli żyjeszaktywnie przewozisz rowery, narty i ponton, chcesz zjechać z utartych szlakówi dostać się przez błoto i las nad brzeg jeziora a przy tym czu...

 

Suzuki DF4A/5A/6A - weekend nad wodą z silnikiem zaburtowym

Sezon wakacyjny w pełni, a więc coraz częściej pojawiają się pomysły nato, żeby spędzić czas nad akwenem wodnym. Przy tej okazji warto poznaćpropozycje marki Suzuki, która oprócz samochodów od wielulat zajmuje się tematem silników zaburtowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019