Wyszukiwałeś:

porsche X

911 X

cayenne X

panamera X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: porsche 911 cayenne panamera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Porsche 911 Turbo: Moc ciśnienia

Topowy model producenta super-sportowych samochodów Porsche 911 Turbo dysponujejeszcze większą mocą. Szósta generacja auta zostanie zaprezentowana naSalonie Samochodowym w Genewie, zaś debiut rynkowy przewidziano na czerwiec2006 roku.

 

Hybrydowe Porsche 911 przyłapane

Przed szpiegami car-parazii nie umknie żaden samochód. Nawet nowa wersjaPorsche 911, która być może zwiastuje nadejście hybrydowej odmianytego modelu.

 

Wysyp nowości w Porsche

Jeszcze dekadę temu o Porsche można było mówić w kategoriachkonserwatywnej marki produkującej luksusowe, sportowe samochody w najczystszejpostaci. Niestety rynek rządzi się własnymi prawami i firmy aby uniknąćmarginalizacji muszą wkraczać na nowe ścieżki.

 

Porsche powiększy swoją gamę modelową

Ze Stuttgartu napływają do nas nowe ciekawe informacje dotyczące niedalekiejprzyszłości Porsche. Chodzi o gamę modelową, która ma zostać uzupełniona w przeciągu kilku najbliższych lat.

 

Szef Porsche chce siedmiu modeli Porsche

Matthias Muller, głównodowodzący marką Porsche zdradził niemieckiemuAuto Motor und Sport, że jego zdaniem gama modelowa Porsche powinna oferowaćjedynie siedem modeli.

 

Trzy nowe Porsche na salonie w Los Angeles

Salon Los Angeles Auto Show już za tydzień. Producenci zdradzają corazwięcej informacji o planowanych tam prezentacjach. Wiemy już, co pokażePorsche.

 

Rekordowy popyt na Porsche

Po dziesięciu miesiącach bieżącego roku Porsche z pewnością możecelebrować sukces - ogólnoświatowa sprzedaż niemieckiego producentawzrosła w stosunku do ubiegłego roku o 13,8%.

 

Nowości Porsche w 2015 roku

Marka Porsche w najbliższych latach zamierza znacznie podwyższyć swojąsprzedaż, dlatego nie powinna dziwić intensywność rozszerzania gamymodelowej. Zobaczmy, co dobrego szykuje marka z Zuffenhausen w tym roku.

 

Porsche 911 ? jedyny takie wydanie

Model nazywany „flagowym” to coś wyjątkowego i najlepszym tegoprzykładem jest kultowe Porsche 911. W kioskach znajdziecie specjalny numermiesięcznika auto motor i sport poświęcony „911”. To jedyne wPolsce, tak obszerne kompendium dotyczące legendarnego modelu, odktórego zaczęła się bogata historia marki Porsche.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "porsche 911 cayenne panamera".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018