Wyszukiwałeś:

porsche X

cayman X

. Znaleziono 131 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: porsche cayman

Spróbuj też wyszukać: porsche cayman uzywane porsche cayman 5 porsche cayman s sportowy zdięcia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 131 wszystkich):

Wszystko o samochodach Porsche Cayman

Porsche Cayman powstało, by zapełnić lukę między małym modelem Boxter, a 911-tką. Uważa się, że Cayman to czysty produkt marketingowy nastawiony na popularność, a nie na prestiż. Może i tak, jednak Porsche Cayman potrafi być wierny tradycji poprzednich modeli niemieckiej marki. Do najgroźniejszyc...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Słabszy Cayman w akcji

Po bardzo udanym debiucie modelu Cayman S jesienią 2005 roku, Porscheprezentuje nową wersję sportowego coupe, które wejdzie do sprzedaży jużlatem tego roku. Samochód ten został zbudowany na płycie podłogowej seriiBoxster, a napędzany będzie silnikiem V6.

 

Cayman w wersji GT

Czy wyobrażacie sobie super sportowe auto, które poddane zostało dodatkowymmodyfikacjom, by sprostać najbardziej wybrednym gustom? Taki właśnie jestPorsche Cayman S przerobiony przez firmę TechArt GTsport.

 

Snobistyczny Cayman S

Niektóre samochody są na tyle ładne, że nie trzeba w nich nicpoprawiać, żeby robiły jeszcze większe wrażenie. Porsche Cayman S widocznietaki nie jest. Studio projektowe Porsche Design, znane jak dotąd zróżnych "przemysłowych" projektów wzięło sprawy wswoje ręce i stworzyło ciekawą serię budzącą większy zachwyt.

 

Cayman Turbo wraca na ring

Jeden z zagranicznych portali doniósł parę dni temu o tym, że napółnocnej pętli Nurburgring pojawił się "podejrzany"Porsche Cayman. Prawdopodobnie już niebawem do produkcji wejdzie wersja Turbo.

 

Porsche Cayman GT4 ujawnione w grze

Premiery nowych modeli w grach to coraz popularniejsza praktyka. Tym razem nowePorsche pojawiło się najpierw grze, a dopiero potem zostanie zaprezentowane wrzeczywistości.

 

Porsche Cayman GT4 gotowy na targi w Genewie

To najnowszy model z Zuffenhausen, który oficjalnie zostaniezaprezentowany na genewskich targach. To najbardziej hardcore'owa wersjaCaymana jaką kiedykolwiek stworzyli ludzie z Porsche.

 

Porsche Cayman GT4 oficjalnie w Genewie

Na stoisku Porsche w Genewie pojawiły się dwie nowości. Jedna to Porsche 911GT3 RS, a druga to oczekiwany model Cayman GT4.

 

Geneva Motor Show 2015: Porsche Cayman GT4

 

Na wystawie w Genewie Porsche zaprezentowało najostrzejszą wersję Caymana. Za kierownicą Porsche Cayman GT4 pierwsza setka może się pojawić już po 4,4 sekundy, druga po 14,4 sekundy, trzecia po... Trzeciej nie będzie, ponieważ maksymalna prędkość tego sportowego coupe wynosi 295 km/h. Pod maską tego Porsche pracuje 3,8-litrowa jednostka o mocy 385 KM.

 

Porsche 718 Cayman - ruszyła produkcja

Fabryka Porsche w Stuttgarcie powitała nowy model. Z taśm produkcyjnychzjechały pierwsze egzemplarze Porsche 718 Cayman. Poprzednia wersja byłamontowana w Osnabruck.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "porsche cayman".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018