Wyszukiwałeś:

porsche X

panamera X

panamera X

sport X

turismo X

concept X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: porsche panamera panamera sport turismo concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Porsche odsłoniło w Paryżu kombi

Porsche Panamera Sport Turismo to wizja limuzyny kombi pochodzącej ze Stuttgartu. Kombi lub jak kto woli auta typu shooting brake, gdyż ciężko jednoznacznie stwierdzić jakiego typu jest to nadwozie.

 

Porsche i nowe modele

Producent sportowych aut z Stuttgartu zdradził szczegóły dotyczące swojej gamy modelowej, która w najbliższych latach zostanie powiększonao co najmniej 3 nowe modele.

 

Porsche: Panamera coupe w przyszłym roku

W przyszłym roku po raz pierwszy marka z Zuffenhausen zaprezentuje światumodel Panamera w wersji Coupe. Auto będzie jednym z czterech modeli, jakiemogą zadebiutować w przeciągu następnych sześciu lat.

 

Porsche Panamera w najnowszym wydaniu

Producent aut sportowych z Zuffenhausen zafundował faclifting swojej wciążmłodej limuzynie. Samochód w odświeżonej wersji pojawia się wwydaniu Panamera Turbo, 4S oraz E-Hybrid. Auto zadebiutuje na kwietniowychtargach motoryzacyjnych w Szanghaju.

 

Mniejsza Panamera w 2019

Jak donoszą zachodnie źródła, Porsche pracuje nad mniejszym bratemmodelu Panamera. Samochód o nazwie Pajun pojawi się jednak dopiero w2019 roku. 

 

Porsche Panamera w wersji kombi?

Kilka tygodni temu poznaliśmy nowe Porsche Panamera. Druga generacja tegomodelu będzie oferowana w nowych wariantach. Wśród nich może siępojawić kombi inspirowane konceptem Sport Turismo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "porsche panamera panamera sport turismo concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019