Wyszukiwałeś:

porsche

. Znaleziono 2018 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: porsche

Spróbuj też wyszukać: porsche cayenne porsche 911 camarro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2018 wszystkich):

Volkswagen-Porsche razem

Na początku to Porsche miało przejąć Volkswagena. Później role sięodwróciły i to Volkswagen miał być stronę przejmującą. Ostateczniejednak skończyło się na fuzji, w wyniku której największy europejskikoncern motoryzacyjny zyskał do swojego portfolio dziesiątą markę i rusza wpościg za liderem globalnej sprzedaży - Toyotą.

 

Porsche 356 SC - Austriacki protoplasta

Porsche 356 był bliskim krewniakiem Volkswagena 1200 "Garbusa".Dopiero po licznych modyfikacji stał się prawdziwym sportowcem. Przedstawiamyprotoplastę słynnego modelu 911 - Porsche 356.

 

Oto nowe Porsche 911

To może być największa gwiazda zbliżającej się wystawy samochodowej weFrankfurcie. Obecne na rynku już prawie 50 lat Porsche 911 Carrera zostaniepokazane tam w nowej odsłonie. Dla fanów szybkiej jazdy mamy dobrąwiadomość - mocniejszy wariant będzie miał pod maską równe 400 koni.

 

Porsche: 50 lat ikony motoryzacji

Jeśli prześledzisz historię motoryzacji to nie znajdziesz drugiego takiegosamochodu. Nie znajdziesz drugiego auta, którego sylwetka praktycznienie zmieniła się przez 50 lat. Ten samochód jest ikoną i wizytówką niemieckiej motoryzacji. Porsche 911 to jeden zpomników motoryzacji. Od niego wszystko się zaczęło.

 

Porsche 911 GT3 ma już 20 lat

Porsche 911 GT3 zostało po raz pierwszy zaprezentowane dwie dekady temu.Przypomnijmy sobie historię tego niezwykłego modelu.

 

Porsche Macan Turbo. Premiera

Porsche Macan Turbo przeszedł zmiany, w wyniku których zyskał mniejszy,ale mocniejszy silnik V6 biturbo.

 

Porsche Macan GTS. Face lifting modelu

Odświeżone Porsche Macan GTS wchodzi do sprzedaży. Ma więcej mocy i więcejelementów wyposażenia. Znamy też jego cenę.

 

Pierwsze egzemplarze Porsche Taycana w Polsce

Pierwszy elektryczny model niemieckiej marki – Porsche Taycan – jużna początku 2020 roku trafi do polskich salonów. U nas zamówiłogo 117 osób.

 

Nowe Porsche 718 GTS 4.0

Do gamy samochodów Porsche 718 Cayman i 718 Boxster dołączają modeleGTS 4.0, w których producent powrócił do wolnossącego silnika sześciocylindrowego.

 

Nowoczesne multimedia dla klasycznych Porsche

Nowy system informacyjno-rozrywkowy Porsche Classic Communication Management(PCCM) otwiera samochody zabytkowe i youngtimery Porsche na cyfrowy świat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022