Wyszukiwałeś:

porysowana X

szyba X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: porysowana szyba

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Rysy i odpryski na szybie - jak się ich pozbyć?

Porysowana lub posiadająca odpryski szyba w aucie, może skutecznie utrudniaćjazdę. W szczególności w nocy albo słoneczny dzień. Jeśli ubytki sąniewielkie jej powierzchnię można wypolerować. W bardziej drastycznychprzypadkach potrzebna będzie wymiana na nową.

 

Jeździmy z uszkodzonymi szybami

Jak pokazują przeprowadzone badania, spory odsetek polskich kierowcównie dba o stan szyb w swoim aucie. Wyniki pokazały, że 26% kierowcówjeździ z uszkodzonymi szybami, a 13% w ogóle nie zwraca uwagi na ichstan. Jednocześnie 94% respondentów zgadza się, że kondycja szyby makluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze.

 

Wątek na forum: Kia Venga 1.6 CRDI

Posiadam Vengę 1.6 CRDI wersję "L" od kwietnia 2010. Przejechałem nią bezproblemowo 56.000 km. Ogólnie autko baaardzo funkcjonalne i rodzinne gdyż zapakowanie samochodu na wakacyjny wyjazd z dwójka dzieci nie nastręcza problemów (duży "+" za przesuwaną kanapę 522 l poj. bag.) ...

 

Czysta szyba, czyste bezpieczeństwo

Zima nie ułatwia życia kierowcom - śnieg, lód i breja. Wszystkoląduje na szybie samochodu, która zwłaszcza w takich warunkach powinnabyć krystalicznie przejrzysta. O to kilka sposobów jak radzić sobie zzachowaniem czystości samochodowego okna na świat.

 

Wątek na forum: Szyby NordGlass?

Witam Czy ktoś miał do czynienie z szybami NordGlass? Mam pęknięcie na szybie czołowej, które powstało od kamienia i chce wymienić szybę lub ją naprawić. Na ten moment, szyba, oprócz tego pęknięcia wielkości 1,5-2 cm [ono ciągle rośnie] ma sporo śladów po kamieniach, jest troszkę porysowana i ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "porysowana szyba".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019