Wyszukiwałeś:

power X

kit X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: power kit

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: 820 koni dzięki turbo

Ciekaw jestem co ze skrzynią biegów która już przy seryjnych 530 koniach (tak, 530 seryjnych, bo tyle zamiast 480 wychodzi na hamowni) nie daje rady? Co do reszty newsa to proszę, ale bardzo proszę. Bo potem powstają mity. Tłumaczcie uważniej. Tekst w oryginale: "South Side Performance uses...

 

BMW 1 z xDrive

Jeden z czytelników portalu worldcarfans przyłapał na drodze doMonachium podejrzanie wyglądające BMW Serii 1. Prawdopodobnie był toegzemplarz wyposażony w napęd xDrive.

 

Plus 80KM za pomocą przycisku

Jest ratunek dla spragnionych mocy właścicieli Porsche Panamera Turbo. FirmaTechArt przygotowała specjalny "power kit", dzięki któremu zapomocą przycisku zwiększymy moc maksymalną silnika.

 

Pickup na sterydach od Volkswagena

Na taką imprezę jak Wörthersee producent musi przywieźć samochody,które godnie będą go reprezentować. Z Wolfsburga opróczpotężnego Design Vision GTI do Austrii dotarł Amarok Power-Pickup.

 

Pracują nad bardziej wydajnymi akumulatorami do e-aut

Bosch wraz z partnerami pracuje nad zwiększeniem wydajnościakumulatorów, które mają być wykorzystywane w samochodachelektrycznych. Projekt o nazwie IntLiIon wspierany jest przez niemieckieministerstwo edukacji i badań.

 

BMW M2 szykowane na 2016 rok

Seria 2 już na rynku zdobywa sympatię klientów i jasne jest, że BMW wplanach ma sportową wersję Serii 2. Najnowsze plotki mówią o M2,które pojawi się w 2016 roku.

 

"Dwójka" cabrio z dodatkami M Performance

Jeśli BMW 2 Cabrio jest dla Ciebie za mało ostre i chcesz je podostrzyć,będziesz teraz mógł zamówić do niego akcesoria z programu MPerformance.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "power kit".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019