Wyszukiwałeś:

powietrze

. Znaleziono 291 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: powietrze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 291 wszystkich):

Wątek na forum: Audi TT na dopingu

"Powietrze do czterocylindrowej jednostki dostarczane jest przez sprężarkę mechaniczną" czyli nie turbo tylko kompresor..... ciągle wszyscy to mylą. ~Podpis:

 

Wątek na forum: 321KM z silnika 1.8!

Ciekaw jestem jak rozwiązali problem turbo dziury i laga. Dziurę pewnie wyeliminują poprzez dwie lub trzy turbiny. Widać doświadczenia z 335i i 335d nie poszły w las. Ale co z lagiem? 180 koni z litra oznacza duże ciśnienie, a więc i duży intercooler. A to oznacza duży lag. No chyba, że wymiennik...

 

Wątek na forum: Ferrari walczy z turbodziurą

Niestety Multiair się w Ferrari nie sprawdzi, chyba że go zmodyfikują. W odróżnieniu od systemów BMW (valvetronic) czy Hondy (i-vtec), Multiair bardzo źle znosi wysokie obroty, niezależnie od tego czy jest doładowany czy nie. A ciężko sobie wyobrazić doładowane ferrari kręcące się zaledwie do 55...

 

Oto nowy sposób na przebitą oponę

"Seal Inside" to nowa technologia opracowana przez firmę Pirelli,dzięki której nawet po najechaniu na gwóźdź będziemy moglibezpiecznie kontynuować jazdę, a z opony nie będzie uchodzić powietrze.

 

Nigdy więcej kapci?

Czy to koniec jazdy na kapciu? Japoński producent opon, firma Bridgestoneprzedstawiła niedawno rewolucyjną koncepcję pneumatyków, którenie potrzebują powietrza.

 

Wątek na forum: Ogrzewanie

Dlaczego nie działa mi ogrzewanie na poziomie 1 2 3 4 i dlaczego nie leci chłodne powietrze tylko ciepłe. ~Rakietos

 

Rewolucyjna hybryda Citroena

Citroen zamierza wejść szerzej w sektor samochodów z napędemhybrydowych. W tym celu wprowadza rewolucyjne wręcz rozwiązanie Hybrid Air,które wykorzystuje sprężone powietrze połączone z hydrauliką. wGenewie zaprezentowany zostanie prototypowy Citroen C3 Hybrid Air.

 

Lepsze i zdrowsze powietrze w nowym Volvo FH

Nowe tkaniny oraz podzespoły o mniejszej zawartości i emisji substancji chemicznej sprawiają, że wnętrze nowego Volvo FH zawiera zdrowsze i czystszepowietrze.

 

Wątek na forum: T4 nie grzeje

Witam. Proszę o pomoc. Mam T4 2.4D i taki problem: silnik ładnie łapie temperature a z nawiewów leci letnie powietrze pomimo że była już wymieniana nagrzewnica i to samo jest dodam że przewody które wchodzą w nagrzewnice są gorące. Co może być tego przyczyną że leci letnie powietrze?

 

Wątek na forum: Upał w samochodzie. Jak przetrwać?

Proponuję nieco inny sposób: po uruchomieniu silnika, włączyć klimatyzator, zamknąć nawiewy na wsprost i skierować zimne powietrze na nogi - w dół. Uchylić szyby boczne z przodu na ok.5 cm. Zimne powietrze zacznie wypełniać od dołu przestrzeń wnętrza samochodu, wypychając górą powietrze gorące. G...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019