Wyszukiwałeś:

powodz

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: powodz

Spróbuj też wyszukać: powodz w lubelskim które drogi nie przejezdne stan drogi s1 po powodz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Powódź w województwie śląskim, nieprzejezdne drogi

W województwie śląskim w wyniku powodzi zalane zostały dojazdy doczęści mostów, występuja utrudnienia na drogach a niektóre znich są nieprzejezdne.

 

Wątek na forum: Powodz na drogach Dolnego Slaska

Czy ktos moze mi udzielic rzetelnych informacji o terazniejszym stanie drogi Kudowa-Wroclaw? Czy jest w calosci przejezdna, czy moze juz "podtopiona". Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. A jesli ktos z Was jest wstanie powiedziec czy drogi w Czechach ( od Brna do Kudowy ) sa przejezdne, bede baaaa...

 

GDDKiA: powódź nie zagraża terminom inwestycji na Euro 2012

Według ostatniej analizy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad(z dnia 25 maja) nie ma zagrożenia dla oddania inwestycji drogowych na Euro2012. W związku z powodzią opóźnienia na niektórych budowanychtrasach szybkiego ruchu mogą wynieść od 1 tygodnia do 6 miesięcy, jednaknajdłuższe opóźnienie nie zagraża terminom związanym z oddaniemtrasy przed mistrzostwami Euro 2012.

 

Powódź 2010: zamknięta DK 29 w Słubicach

W związku z powodzią w woj. lubuskim została zamknięta dla ruchu drogakrajowa nr 29 na terenie miasta Słubice na odcinku: od ul. 1-go Maja –most graniczny - do skrzyżowania z ul. Niepodległości. Wprowadzony zostałrównież zakaz poruszania się samochodów ciężarowych o masiepowyżej 12 ton na terenie miasta.

 

Michelin też pomaga powodzianom

Michelin dołączył do grona firm i instytucji, które zdecydowały sięwspomóc ofiary tegorocznej powodzi na terenie naszego kraju.

 

Wątek na forum: powodz na Polskich drogach

Czy ktos moze mi udzielic informacji o terazniejszym stanie drogi Brest-Warszawa-Lodz-Wroclaw-Nowa Ruda? Czy jest przejezdna, czy "podtopiona". Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. dziekuje slicznie za pomoc. nestor

 

MAN dla powodzian

Już od początku czerwca firma MAN Truck & Bus Polska użyczaStowarzyszeniu Wszyscy Razem pojazd MAN TGM zabudowany plandeką. Stowarzyszeniezorganizowało zbiórkę darów dla powodzian z Wilkowa, gminy,która została dotknięta powodzią w ponad 90 proc.

 

Wątek na forum: A1 Toruń - Stryków – taniej niż zakładano

3mam kciuki za to, zeby przegrane formy nie swirowaly, lecz przyjely porazke i by budowa sie szybko rozpoczela. Teraz gdy jest powodz na poludniu Polski, byloby to waznym sygnalem, ze jestesmy w stanie szybko i sprawnie radzic sobie w skomplikowanych okolicznosciach. ~astrolo...

 

Powódź 2010: odbudowa drogi wojewódzkiej nr 352 Bogatynia – Zgorzelec

Pełną parą idą prace przy odbudowie drogi wojewódzkiej 352 Zgorzelec- Bogatynia. Wykonawca rozpoczął prace przy naprawie 750-metrowego odcinkatrasy od Ręczyna do Radomierzyc, gdy tylko udało się skierować rzekę Witkędo jej koryta. Szybka odbudowa drogi 352 jest koniecznością ponieważ pozwolimieszkańcom dotkniętym kataklizmem na komunikację i umożliwi dotarcienapływającej z całego kraju pomocy humanitarnej.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019