Wyszukiwałeś:

pozar

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pozar

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Możliwy pożar silników w Oplu

no prosze i opelki tez mogą się spalić, a tak sie pieklili milosnicy niemieckich aut, ze francuskie są najgorsze, przy okazji awarii w peugeotach z mozliwoscią wystąpienia pozaru ~francuz

 

Wątek na forum: Kulą w pożar

Gdy nastapi zwarcie w ukladzie elektrycznym.moze jestem zapoznniony w technolegiach,czy jest takie urzadzenie ktore eliminuje zagrozenie zwarc elektrycznych.Prosze o wyczerpujace i madre odpowiedzi na w/w adres. ~janusz311@onet.eu

 

Możliwy pożar silników w Oplu

W wybranych modelach aut Opel Vectra C oraz Signum mogą wystąpić wadyniebezpieczne dla życia i zdrowia konsumentów - poinformował PrezesaUOKiK producent. Na polski rynek trafiło ponad 1400 takich aut.

 

Dekra: Pożar w mobilhome-ach

Bardzo doceniane w okresie wakacyjnym samochody z częścią mieszkalną (tzw.mobilhome) są również bardzo niebezpieczne. Z przeprowadzonej przezniemiecką firmę Dekra symulacji wynika, że w przypadku pożaru wystarczązaledwie trzy minuty aby samochód uległ całkowitemu spaleniu.

 

Kulą w pożar

Pożar samochodu lub ładunku podczas transportu  to poważny problem iwbrew pozorom zdarza się często. Ogień jest szczególnie groźny wprzypadku samochodów ciężarowych i ich ładunku. Zajęty prowadzeniempojazdu kierowca przeważnie zauważa płomienie za późno –szczególnie jeśli ten wybuchł w przyczepie. W takich przypadkachnieocenionym rozwiązaniem może być kula gaśnicza.

 

Samochód w ogniu

W przeciwieństwie do scen z filmów akcji, auta w rzeczywistościwybuchają bardzo rzadko. Jednak podczas pożaru samochodu zarównokierowca, jak i pasażerowie muszą zachować chłodny umysł.

 

Opel Combo może się zapalić

Wyciek paliwa, a w skrajnych sytuacjach nawet wybuch pożaru - takieniebezpieczeństwa grożą w przypadku poruszania się niektórymiegzemplarzami modelu Opel Combo.

 

Wątek na forum: Szczecin: ruszyła przebudowa pl. Żołnierza Polskiego

Przebudowę wymusiła budowa centrum handlowego Kaskada.Tak własciwie wyburzono stare zakłady Odra teatr lalek Pleciuga to chyba trzecia przeprowadzka dla tego zasłuzonego teatru.Miejsce magiczne kilka pozarów starej Kaskady moze nowa bedzie miała więcej szczęścia.Obok stoi pomnik wdziecznosci z kt...

 

Dym spod maski - tylko bez paniki!

Wydobywający się spod maski naszego samochodu, zwłaszcza podczas jazdy, dymmoże wzbudzić w nas niepokój. Nie musi jednak oznaczać najgorszego,czyli pożaru. Mimo to powinniśmy zachować szczególną ostrożność ipostarać się zdiagnozować przyczyny jego powstania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019