Wyszukiwałeś:

poznaniu

. Znaleziono 562 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: poznaniu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 562 wszystkich):

MAN zainwestuje w Poznaniu

MAN - producent autobusów i samochodów ciężarowych prowadzi od 1997 rokudziałalność w Sadach pod Poznaniem. Firma zamierza otworzyć w Poznaniukolejną inwestycję. Stolica Wielkopolski wygrała rywalizację z Krakowem orazLitwą. Inwestycja ma dać pracę dla około 500 osób.

 

Jeszcze trudniej w Poznaniu

W dniu 26 sierpnia 2006 r. zamknięty zostanie wjazd i wyjazd z ulicyKowalewickiej w ulicę Głogowską w Poznaniu. Zamknięcie ulicy związane jestprzebudową ulicy Głogowskiej od autostrady A2 do węzła Górczyn - etap I odautostrady A2 do strumienia Junikowskiego. Inwestycja wyniesie prawie 157,7 mlnzł i potrwa do połowy 2008 roku.

 

MAN otwiera centrum w Poznaniu

MAN Nutzfahrzeuge otworzył w Poznaniu nowe międzynarodowe Centrum UsługKsięgowych. Początkowo zatrudnienie znajdzie 70 osób, a docelowo - 360.

 

Remont wiaduktu w Poznaniu

Rozpoczął się remont Wiaduktu Górczyńskiego Zachodniego w Poznaniu. Wzwiązku z pracami, od czwartku 13 września bieżącego roku, nastąpiłazmiana organizacji ruchu samochodowego.

 

Hybrydowy Solaris w Poznaniu

W poniedziałek 31 marca przedstawiciele Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu Sp. z o.o. podpisali z firmą Solaris Bus & CoachS.A. umowę na zakup autobusu z napędem hybrydowym - Solaris Urbino 18 Hybrid.Będzie to pierwszy w Polsce pojazd komunikacji publicznej z tak nowoczesnymnapędem.

 

Budowa węzła Antoninek w Poznaniu

W Poznaniu trwają prace przy budowie węzła Antoninek. Termin realizacjizadania pn. „Rozbudowa węzła Antoninek” w ciągu ulicyWarszawskiej i Bałtyckiej (droga krajowa nr 92) w Poznaniu” zostałustalony na kwiecień 2012 roku. Wykonawcą robót budowlanych przebudowywęzła Antoninek jest konsorcjum firm: Warbud SA z Warszawy (lider konsorcjum).Koszt robót budowlanych to blisko 88 mln złotych.

 

Co warto zobaczyć na targach w Poznaniu?

Trwający właśnie weekend to wyśmienita okazja, by odwiedzić MiędzynarodoweTargi w Poznaniu. W halach MTP odbywa się impreza Motor Show 2012. Na największych targach motoryzacyjnych w naszym kraju można zobaczyć wiele ciekawych modeli oraz premier polskiego rynku i poczuć się niczym w Genewie...

 

Wystawa Motor Show w Poznaniu rozpoczęta

Choć do targów motoryzacyjnych w Genewie czy we Frankfurcie, a nawet wLipsku brakuje im wciąż bardzo dużo, to jednak cieszmy się z tego, co mamy.W czwartek wystartowała tegoroczna edycja poznańskiego Motor Show i trzebaprzyznać, że z roku na rok postęp jest widoczny gołym okiem. Może więcjuż niedługo polscy fani motoryzacji będą mieli swoją Mekkę także wnaszym kraju.

 

Utrudnienia na Trasie Katowickiej w Poznaniu

Zmiany w tymczasowej organizacji ruchu na Trasiekatowickiej w Poznaniu zostanąwprowadzone w czwartek 20 lutego od godz. 5 rano.  Zmiany polegają nawprowadzeniu ruchu dwukierunkowego (wjazd i wyjazd do Poznania) na południowąnitkę estakady.

 

VW - 2,5 mln samochodów z fabryki w Poznaniu

To ogromny powód do dumy, tak dla Volkswagena, jak i załogi polskiejfabryki w Poznaniu. Z poznańskiej linii montażowej zjechało 2,5 mlnsamochodów. Jubileuszowym autem jest VW Caddy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023