Wyszukiwałeś:

praca X

motoryzacji X

. Znaleziono 582 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: praca w motoryzacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 582 wszystkich):

Młodzi Inżynierowie w Volkswagenie

Poznański Volkswagen poszerzył dotychczasową współpracę z PolitechnikąPoznańską o kolejne projekty badawcze. Wśród nowych tematów znalazły sięzagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych w zakresie budowykaroserii oraz procesu lakierowania, logistyką oraz procesami odlewniczymi.Kontynuowana będzie także współpraca w zakresie projektu MłodziInżynierowie.

 

Inżynierowie z Delphi współpracują z AGH

W ramach Jubileuszu AGH firma Delphi przekazała model elektroniki samochodowejzaprojektowany i wykonany przez grupę inżynierów elektroników zCentrum Technicznego w Krakowie, dzięki któremu studenci AGH będąmogli zapoznać się z działaniem nowoczesnej elektroniki wykorzystywanej wewspółczesnych samochodach. Wśród ponad 800 pracownikówkrakowskiego Centrum Technicznego Delphi około 40% stanowią absolwenci AGH.

 

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

SKC i Marcegaglia na potrzeby motoryzacji z WSSE

Z końcem ubiegłego roku oficjalnie otwarto nowe zakłady produkujące napotrzeby motoryzacji. SKC europe pu w Dzierżoniowie oraz Marcegaglia Poland wKluczborku od kilku miesięcy oficjalnie działają na terenie WałbrzyskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

PAIiIZ: kolejne projekty zakończone

Wg stanu na 27 września br. Polska Agencja Informacji i InwestycjiZagranicznych prowadzi 150 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości5,9 mld euro, które mogą stworzyć 45 857 miejsc pracy.W ciągu trzechostatnich tygodni zakończono 9 projektów o łącznej wartości 96,4 mlneuro, które mogą dać zatrudnienie 490 osobom.  Agencja pozyskała3 nowych inwestorów.

 

PAIiIZ: najwiecej projektów inwestycyjnych z motoryzacji

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych prowadzi obecnie 161inwestycji. W ciągu trzech ostatnich tygodni pozyskała 16 nowychinwestorów. Wartość prowadzonych przez PAIiIZ projektów wynosiponad 6027 mln euro, a deklarowana liczba nowych miejsc pracy – 47849.Najpopularniejszym sektorem nadal pozostaje motoryzacja.

 

Coroplast w Strzelcach Opolskich

Niemiecki Coroplast inwestuje w Strzelcach Opolskich. Koncern chce uruchomićfabrykę wiązek przewodów elektrycznych dla motoryzacji.

 

Optymizm w sektorze automotive

Widać optymizm w prognozach dotyczących polskiej motoryzacji. Połowa firmdziałających w tym sektorze spodziewa się, że produkcja w ich zakładach wnajbliższych trzech miesiącach wzrośnie. Dodatkowo, 65%przedsiębiorców nie zamierza zmniejszać zatrudnienia, a 33% upatrujeszansy na rozwój polskiej motoryzacji w produkcji samochodówelektrycznych.

 

Polska zagłębiem produkcji części motoryzacyjnych

Branża motoryzacyjna jest kluczowa dla polskiej gospodarki. Znaczącą rolęodgrywa produkcja części i komponetów wykorzystywanych do produkcjiaut. W Polsce części i akcesoria dla motoryzacji wytwarza już blisko 1000dostawców.

 

Producent motoczęści rozwija działalność w Środzie Śląskiej

Spółka voestalpine Rotec, produkująca komponenty dla motoryzacji,otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie podstrefy ŚrodaŚląska w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "praca w motoryzacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019