Wyszukiwałeś:

praca X

kierowca X

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: praca kierowca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

Nocna jazda skróci czas pracy kierowców

Zgodnie z zaproponowaną wczoraj nowelizacją ustawy o czasie pracykierowców, w nocy kierowca nie będzie musiał już pracować co najmniejczterech godzin, aby jego czas pracy był ograniczony do limitu dziesięciugodzin. Taką zmianę wymusiła Komisja Europejska, bowiem obecnieobowiązujące w Polsce przepisy są niezgodne z unijnymi.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Team Kubicy ma sponsora

Wreszcie dobra wiadomość dla Roberta Kubica. Malezyjski koncern Petronasrozpoczął współpracę sponsorską z zespołem RK Kart Team,którego szefem jest polski kierowca - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Nie wycieraj talerzy w czasie jazdy!

Prawidłowe ułożenie i praca rąk na kierownicy mają zasadniczy wpływ nabezpieczeństwo jazdy. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przestrzegają przedzłymi nawykami, które mogą być bardzo niebezpieczne w skutkach.

 

Kościuszko będzie promował Kraków

Rajdowy Wicemistrz Świata JWRC 2009 Michał Kościuszko został oficjalnieambasadorem miasta Kraków. W ramach projektu „Kraków –miasto mistrzów” promującego stolicę Małopolski, kierowcabędzie reprezentował swoje rodzinne miasto poza granicami kraju.

 

Rajd Warszawski: Walka do ostatniego zakrętu

Kajetan Kajetanowicz wygrał toczący się do ostatniego odcinka zaciętypojedynek z Michałem Sołowowem i tym samym wywiózł kompletpunktów z tegorocznej edycji Rajdu Warszawskiego. Kierowca Subaru jestaktualnie liderem klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polski.

 

Michael Schumacher odchodzi na emeryturę

Niemiecki kierowca robi to już po raz drugi w swojej karierze. Poprzedniostawkę Formuły 1 opuścił po sezonie 2006, kiedy to przegrał walkę otytuł z Fernando Alonso.

 

Fin pierwszym kierowcą zespołu Hyundai Motorsport

Koreański producent w przyszłym sezonie powróci do walki na rajdowychtrasach z modelem i20 WRC. Zespół ogłosił pierwszego kierowcę,który dostarczy wsparcia podczas testów. Hyundai otrzyma pomocFina Juho Hänninena.

 

Wątek na forum: ORERTA PRACY: Kierowca kat. C+E, Poznań

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.nDla naszego K...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "praca kierowca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021