Wyszukiwałeś:

prawo X

jazdy X

. Znaleziono 633 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prawo jazdy

Spróbuj też wyszukać: prawo jazdy na automat ubezpieczenie dowód rejestracyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 633 wszystkich):

Prawo jazdy jednak bez VAT!

To niewątpliwie dobra informacja dla przyszłych kandydatów nakierowców, jak i dla samych szkół jazdy. MinisterstwoFinansów postanowiło dać im prezent świąteczno-noworoczny i w wydanejinterpretacji uznało, że szkolenia na prawo jazdy będą jednak zwolnione zpodatku VAT.

 

Egzaminy na prawo jazdy po nowemu od 2013

To już pewne. Na wczorajszym posiedzeniu posłowie przyjęli projektnowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, a to oznacza, że zmiany zasad wegzaminach na prawo jazdy wejdą w życie dopiero w styczniu 2013 roku.

 

RPO krytykuje nowe egzaminy na prawo jazdy

Rzecznik Praw Obywatelskich zwrócił się do Ministra Transportu wsprawie skarg, jakie do niego napływają, a dotyczą systemu szkolenia iegzaminowania na prawo jazdy.

 

Prawo jazdy na samochód pozwoli prowadzić motocykl

Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B już niebawem będziesz mógł,bez uzyskiwania dodatkowym uprawnień, prowadzić motocykle. Wprawdzie tylko tenajsłabsze, ale i tak to spore ułatwienie dla sporej grupy kierowców.

 

Prawo jazdy na 125 procent

Masz prawo jazdy kategorii B? To od niedzieli możesz legalnie zasiąść za kierownicę motocykla o pojemności 125 ccm. Dnia 24 sierpnia w życie weszłyprzepisy pozwalające na jazdę motocyklem z ważnym prawem jazdy kategorii B.Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę zanim przesiądziesz się z czterech na dwa kółka.

 

Znamy nowe pytania na prawo jazdy

Szykujesz się do egzaminu teoretycznego? A może po prostu chciałbyśsprawdzić swoją wiedzę z przepisów ruchu drogowego? Jest już gotowanowa baza pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy.

 

Za co stracisz prawo jazdy?

W ostatnim czasie pojawia się sporo informacji na temat tego, że policjazabiera kierowcom prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Okazuje się, żeuprawnienia można stracić nawet nie wsiadając za kółko.

 

Prawo jazdy 2016 - zmiany w przepisach

Dwuletnia kwarantanna, dodatkowy kurs doskonalenia techniki jazdy orazobowiązkowy kurs teoretyczny po zdaniu egzaminu - między innymi takie zmianyczekają kursantów w 2016 roku. Zobacz, co jeszcze w przyszłym rokuzmieni się w przepisach na prawo jazdy.

 

Prawo jazdy 2016 - egzamin będzie łatwiejszy?

Ci, którzy zdawali egzamin na prawo jazdy kilkanaście lat temu na pewno pamiętają, jak trzeba było namęczyć się na placu manewrowym.Później ta część praktyczna została mocno ograniczona. Terazokazuje się, że są szanse na to, by egzamin na prawo jazdy odbywał się zwyłączeniem placu manewrowego.

 

Prawo jazdy - od dzisiaj łatwiej zdać egzamin

Dobra wiadomość dla wszystkich przyszłych kierowców. Od dzisiajobowiązuje nowe rozporządzenie w sprawie przeprowadzania egzaminów naprawo jazdy. Kandydaci na kierowców będą mogli łatwiej zdobyćupragniony papierek.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "prawo jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018