Wyszukiwałeś:

prawo

. Znaleziono 2511 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prawo

Spróbuj też wyszukać: spadek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2511 wszystkich):

Egzamin na prawko trochę inaczej

Dziś (9 czerwca) wchodzą w życie zmienione przepisy rozporządzenia MinistraInfrastruktury regulującego zasady zdawania egzaminu na prawo jazdy.

 

Przez co stracisz prawko?

Jak się okazuje prawo jazdy można stracić nie tylko za jazdę po "jednympiwku" albo po "kilku jabłkach". Zatrzymanie prawa jazdy jestzwiązane z eliminacją z ruchu osób, które stwarzają zagrożenienie tylko dla siebie, ale także dla świata zewnętrznego.

 

Nowe przepisy ruchu drogowego już niebawem

W przyszłym roku czekają nas wręcz rewolucyjne zmiany w przepisach ruchudrogowego, w tym dotyczące prawa jazdy. Jakie nowe kategorie pojawią się wregulaminie i do czego będą uprawniać? Za ile punktów będzie możnastracić prawo jazdy? Czy egzaminy będą trudniejsze i na jakich warunkachbędzie można je zdawać?

 

RPO krytykuje nowe egzaminy na prawo jazdy

Rzecznik Praw Obywatelskich zwrócił się do Ministra Transportu wsprawie skarg, jakie do niego napływają, a dotyczą systemu szkolenia iegzaminowania na prawo jazdy.

 

Prezydent podpisał nowelizacje ustawy o kierujących pojazdami

W ostatnich dniach prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał dwie nowelizacjeustawy o kierujących pojazdami. Po zmianach będzie możliwe m.in.przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy wybranych kategorii w mniejszychmiejscowościach.

 

Prawo jazdy na samochód pozwoli prowadzić motocykl

Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B już niebawem będziesz mógł,bez uzyskiwania dodatkowym uprawnień, prowadzić motocykle. Wprawdzie tylko tenajsłabsze, ale i tak to spore ułatwienie dla sporej grupy kierowców.

 

Senat za zaostrzeniem kar z poprawkami

Czternaście poprawek przegłosowali senatorowie do nowelizacji Kodeksu karnegoi ustawy Prawo o ruchu drogowym, które dotyczą surowszego karania zajazdę w stanie nietrzeźwości i za inne wykroczenia.

 

Znamy nowe pytania na prawo jazdy

Szykujesz się do egzaminu teoretycznego? A może po prostu chciałbyśsprawdzić swoją wiedzę z przepisów ruchu drogowego? Jest już gotowanowa baza pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy.

 

Za co stracisz prawo jazdy?

W ostatnim czasie pojawia się sporo informacji na temat tego, że policjazabiera kierowcom prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Okazuje się, żeuprawnienia można stracić nawet nie wsiadając za kółko.

 

Prawo jazdy 2016 - egzamin będzie łatwiejszy?

Ci, którzy zdawali egzamin na prawo jazdy kilkanaście lat temu na pewno pamiętają, jak trzeba było namęczyć się na placu manewrowym.Później ta część praktyczna została mocno ograniczona. Terazokazuje się, że są szanse na to, by egzamin na prawo jazdy odbywał się zwyłączeniem placu manewrowego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018