Wyszukiwałeś:

premie X

ekologiczne X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: premie ekologiczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Zielona wyścigówka Volvo

W zawodach  STCC (ang. Swedish Touring Car Championship wystartuje w tymroku ekologiczne Volvo.  C30 Drive jest prezentacją przyjaznych dlaśrodowiska rozwiązań Volvo, które mają okazać się najszybsze natorze wyścigowym.

 

Niemcy kupują auta w Polsce

Dopłaty niemieckiego rządu do zakupu nowych aut sprawiły, że Niemcy rzucilisię do salonów samochodowych. W tym i do polskich - co dziesiąte noweauto, jakie wyjeżdża z polskiego salonu, trafia następnie za naszązachodnią granicę.

 

Brytyjczycy też dostaną dopłaty

Sukces, jakim cieszą się dopłaty do zakupu nowych aut w niektórycheuropejskich krajach, wraz ze słabymi wynikami sprzedaży na rodzimym rynkuzmusił władze brytyjskie do wprowadzenia i u siebie podobnych dopłat.Brytyjscy kierowcy mogą liczyć na dofinansowanie w wysokości 2 tys.funtów.

 

"Tak" dla ekopodatku i dopłat do nowych aut

Za zastąpieniem obecnej akcyzy podatkiem ekologicznym, liczonym na podstawiewartości i czynników ekologicznych, opowiada się KonfederacjaPracodawców Polskich.

 

Koniec z dopłatami do nowych aut

Pomimo olbrzymiego sukcesu, jaki odniósł wprowadzony u naszychzachodnich sąsiadów program dopłat do nowych samochodów, niebędzie on już przedłużony.

 

Niemcom już nie dołożą

5 miliardów euro. Tyle dokładnie wydał niemiecki rząd na dopłaty dozakupu nowych aut. Wczoraj, po ośmiu miesiącach obowiązywania programu,przyjęto ostatnie zamówienie.

 

Dopłaty są skuteczne

Wiele europejskich krajów w obliczu kryzysu panującego w sektorzemotoryzacyjnych zdecydowało się wprowadzić system dopłat do zakupu nowychaut przy jednoczesnym zezłomowaniu swojego starego pojazdu. Jaki efektprzyniosły te premie?

 

Ekologi(k)a

Wielu producentów samochodowych ma w swojej ofercie specjalne modele,nastawione na ekologię. Dzięki zoptymalizowanej aerodynamice, modyfikacjomsilnika i skrzyni biegów, z założenia mają wyróżniać sięwiększą oszczędnością spalania paliwa.

 

Przedsiębiorcy za podatkiem ekologicznym

Podatek ekologiczny podzielił skutecznie polski sektor motoryzacyjny.Przeciwnicy jego wprowadzenia co rusz wygłaszają swoje racje, to samo czyniązresztą jego zwolennicy. Z całą pewnością nasz rząd czeka bardzo trudnadecyzja w tej sprawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "premie ekologiczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019