Wyszukiwałeś:

premiera

. Znaleziono 1722 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: premiera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1722 wszystkich):

Wcześniejsza premiera Fiata 500

Nie, jak wcześniej planowano, we wrześniu, ale już 4 lipca odbędzie sięświatowa premiera nowego Fiata 500. Czyli dokładnie w 50. rocznicę debiututego legendarnego już niemal małego auta.

 

Premiera Audi A6 Avant w Berlinie

Wczoraj w Berlinie miała miejsce oficjalna premiera wersji Avant nowego AudiA6, która jest teraz widocznie większa od poprzednika.

 

Premiera Range Rover Evoque w Polsce

W środowy wieczór w Warszawie, pod hasłem „Hello Poland”,odbyła się impreza na której w towarzystwie polskich celebrytówzaprezentowany został Range Rover Evoque.

 

Wątek na forum: Premiera BMW Serii 3

Nie rozumiem tylko dlaczego premiera serii 3 jest ilustrowana zdjeciem protoplasty serii 6. ~Barry

 

Polska premiera Citana

Pod koniec października w Warszawie odbyła się oficjalna polska premieranajmniejszego samochodu dostawczego Mercedes-Benz: Citana. Przybyli byli podwrażeniem zarówno samego samochodu, jak i przygotowanych atrakcji. Niezabrakło również znamienitych gości.

 

Oto najlepsza premiera wystawy w Szanghaju

Całkowicie nowy model Infiniti Q50 zostało uhonorowane tytułem "BestChinese Premiera" przyznawanym przez organizatorów wystawysamochodowej w Szanghaju i przez jeden z wiodących chińskich portaliinternetowych.

 

Polska premiera: Audi A3 Limousine

W segmencie kompaktów wszystko wydaje się być poukładane. Wiadomo, żeod lat na czele stoi Volkswagen Golf i wszyscy dążą do tego by zrzucićkróla z tronu. Jednak obok tej walki trwa bitwa na polu kompaktówz wyższej półki. Teraz rywalizacja przenosi się na inny poziom, poziomkompaktowych sedanów, do którego dołącza Audi A3 Limousine.

 

Za chwilę premiera Geely GC9

Już 15 grudnia odbędzie się premiera nowego modelu Geely GC9. Producentopublikował już pierwsze zdjęcia oraz informacje.

 

Wątek na forum: Opóźniona premiera Skody Roomster

Poruszę temat Skody Roomster, która miała wyjść w tym roku - http://www.skodablog.pl/2015/08/opozniona-premiera-skody-roomster/ No właśnie, ale premiera przesunięta na przyszły rok a wszystko przez Volkswagena.. :) Szczena87

 

Renault Clio. Premiera piątej generacji

Nowe Renault Clio wchodzi do gry. Auto z zewnątrz nabrało dojrzałości, a wśrodku mamy do czynienia z nowym rozdaniem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022