Wyszukiwałeś:

prezes

. Znaleziono 1650 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prezes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1650 wszystkich):

Wątek na forum: Nowy prezes Volvo

Ciekawe co zmieni nowy prezes volvo mam nadzieje ze nie zrobi cięcia kosztów i nie zniesie rabatów w aso bo gdzie ja będę robił moje volvo. Przypuszczam ze ma dla nas jakieś niespodzianki w postaci nowych modeli. ~qaz

 

Wątek na forum: Prezes GM zarobi 1 dolara przez rok

biedny pam prezes, a ciekawe ile ma już na koncie zieonych ~baba

 

Prezes MAN ustąpił

Dotychczasowy prezes zarządu firmy MAN SE, Håkan Samuelsson opuściłfirmę na własne życzenie i ustąpił z funkcji przewodniczącegozarządu. 

 

Nowy prezes Skoda Auto

Prof. Dr Winfried Vahland (lat 53) został wybrany nowym Prezesem ŠkodaAuto. Swoje obowiązki przejmie 1. sierpnia 2010, kiedy na emeryturę przejdziedotychczasowy prezes, Reinhard Jung (lat 59).

 

Odszkodowanie w 30 dni od zawiadomienia

Odszkodowanie powinno zostać wypłacone w ciągu 30 dni od zawiadomienia owypadku, a w przypadku rozwiązania umowy mamy prawo do zwrotu nadpłaconejskładki. To podstawowe prawa ubezpieczonych, o których zapominają...sami ubezpieczyciele, a o których po raz kolejny przypomina Prezes UOKiK.

 

UOKIK ukarał dwóch ubezpieczycieli

Zwrot kosztów najmu pojazdu zastępczego przysługuje każdemuposzkodowanemu kierowcy – stwierdziła Prezes UOKiK, wydając decyzjeprzeciwko Powszechnemu Zakładowi Ubezpieczeń oraz Uniqa. Urząd uznał, żeubezpieczyciele bezprawnie ograniczają odpowiedzialność i nałożyłałącznie ponad 12 mln zł kary.

 

Kolejni ubezpieczyciele stosowali niedozwolone klauzule

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta i Polski Związek MotorowyTowarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group ograniczały prawakonsumentów i pozbawiały ich części należnego odszkodowania. Takorzekła Prezes UOKiK, nakładając na oba towarzystwa kary pieniężne.

 

Poznańska fabryka VW pracuje na pełnych obrotach

Poznański zakład koncernu, pomimo kryzysu w Europie, w całości wykorzystujemoce produkcyjne. Jak podkreśla Michael Kleiß, prezes zarządu VolkswagenPoznań, firma w dużej mierze wygrywa dzięki elastyczności produkcji i czasupracy.

 

Afera VW. Nowy Prezes zapewnia szybkie wyjaśnienie skandalu

Echa afery w koncernie z Wolfsburga nie milkną i teraz wszyscy czekają na dalsze ruchy Volkswagena. Nowy prezes zarządu, Matthias Müller podczas przemowy do załogi w Wolfsburgu zapewniał m.in. "Przezwyciężymy ten kryzys".

 

Prezes Suzuki Motor Poland w Radzie Nadzorczej PLK

Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland, został nowym członkiem RadyNadzorczej w spółce Polska Ligi Koszykówki S.A.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020