Wyszukiwałeś:

pro X

cee X

d X

GT X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pro cee d GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Kia: Szefostwo chce sportowej gamy aut

Osoby wysoko postawione w koreańskim producencie aut cały czas mówią o kilku modelach usportowionych, które w niedalekiej przyszłości mają pojawić się na rynku. Jednym z pierwszych będzie hot hatch stworzony na bazie pro_cee'd drugiej generacji.

 

Kia zapowiada pro_cee'da GT!

Ten model ma uderzyć bezpośrednio w Golfa GTi, co nie będzie łatwym zadaniem. Dziś poznaliśmy pierwszy szkic hot hatcha z Korei.

 

Kia: Znamy szczegóły pro_cee'd GT!

Kia przedstawiła szczegóły techniczne dotyczące nadchodzącegohothatcha, który na rynku pojawi się w przyszłym roku. Pod maskąpracować będzie jednostka 1.6 GDI.

 
 

Carens i pro_cee'd: Dwie nowości KIA na wiosnę

W ubiegłym roku południowokoreańska KIA należała do nielicznej grupyproducentów, którym saldo udało się zamknąć w zielonychsłupkach. W tym roku marka zamierza umocnić ten trend, wprowadzając dosprzedaży zupełnie nową generacją modelu Carens oraz trzydrzwiową wersjęnadwoziową swojego bestsellera, modelu cee'd. Mieliśmy okazję poznać oba teauta.

 

Znamy cenny sportowej Kii

Nad Wisłę Kia wprowadza właśnie sportową wersję swojego kompaktowegomodelu. Kia pro_cee'd. Na polskim rynku dostępna jest od kwoty 86 990 zł. Dlapierwszych 15 klientów przygotowano niespodziankę.

 

Kia cee'd GT Line - na sportowo z litrowym silnikiem

Kia wprowadziła kilka ciekawych usprawnień do kompaktowego Cee'da. Najbardziej intryguje benzynowy silnik T-GDi o pojemności... 1 litra.

 

Kia wyprodukowała dwa miliony aut w Europie

Kia Motors Europe świętuje - już 2 miliony aut tej marki zostały wyprodukowane w słowackiej fabryce. Koreańczykom wystarczyło do tego osiągnięcia 9 lat wytężonej pracy.

 

Milionowa Kia cee'd

Koreańska Kia w ciągu niespełna 10 lat przeszła metamorfozę z wyśmiewanego do poważanego producenta. Za tym sukcesem stoi przede wszystkimkompaktowy model cee'd, wyprodukowany już w milionie egzemplarzy.

 

Lepsze wyposażenie i 1-litrowy silnik: Kia cee'd po liftingu

Facelifting w przypadku Kii cee'd nie był za bardzo potrzebny - auto po 4latach od premiery nadal wygląda dobrze. Więcej zmian dotyczy aspektówtechnicznych: koreański kompakt jest lepiej wyposażony i dostanie 1-litrowysilnik benzynowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pro cee d GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019