Wyszukiwałeś:

produkcja X

autobusow X

. Znaleziono 296 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja autobusow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 296 wszystkich):

Rośnie eksport i produkcja autobusów

W 2006 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 3376 szt., to oponad 20% więcej niż w 2005 r. Motorem napędzającym produkcję jest rosnącyeksport, który w 2006 r. osiągnął pułap 2380 sztuk. Długoletnia tendencjawzrostowa w polskim eksporcie autobusów oraz inwestycje zagranicznych irodzimych producentów pozwalają przypuszczać, że produkcja będzie nadalrosnąć.

 

Rośnie produkcja autobusów

Polski przemysł autobusowy w ciągu trzech kwartałów 2008 rokuwyprodukował 3081 autobusów, czyli o blisko 25% więcej niż w ubiegłymroku. Wpłynął na to zarówno wysoki popyt na krajowym rynku, jak istale rosnący eksport.

 

Rośnie produkcja autobusów

W I kwartale 2009 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom1148 szt., to jest o prawie 33 procent więcej niż w analogicznym okresie rokuubiegłego.

 

Produkcja autobusów na plusie

W 2009 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 4656 szt, o 8szt. (+0,17%) więcej niż przed rokiem - poinformowała firma JMK analizy rynkutransportowego. To dzięki rosnącemu eksportowi autobusów, któryprzy bardzo słabej koniunkturze na krajowym rynku utrzymuje na plusie całąnaszą produkcję autobusów. Liderem rynku nadal jest MAN.

 

Spada produkcja autobusów

Drastycznie maleje produkcja autobusów w Polsce. W pierwszym kwartale br.polskie fabryki opuściło o ponad 40 proc. mniej autobusów niż przedrokiem.

 

W 2010 produkcja autobusów niższa o 10,5 proc

W 2010 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 4168 szt. To oblisko 10,5 proc mniej niż przed rokiem (488 szt. Mniej). Przyczyną byłspadek popytu na europejskim rynku oraz niskiej sprzedaży autobusówmiędzymiastowych w Polsce.

 

Rośnie produkcja autobusów

Rośnie produkcja autobusow w Polsce. W I połowie br. osiągnęła poziom 1 819szt. To o 71 szt. więcej niż przed rokiem, Rosnąca produkcja jest wynikiemcoraz większego zapotrzebowania na polskim rynku oraz stabilnego eksportu.

 

W 2011 roku wzrosła produkcja autobusów

W 2011 roku produkcja autobusów w Polsce wzrosła o ponad 11 procent wstosunku do roku 2010. W sumie z plskich zakładów wyjechało 4 632 szt.autobusów, to o 464 szt. więcej niż przed rokiem informuje JMK AnalizyRynku Transportowego.

 

W sierpniu wzrośnie produkcja w starachowickim MAN-ie

Od sierpnia br. w związku z rosnącymi zamówieniami i zmieniającymisię przepisami dot. normy Euro5 znacząco wzrośnie produkcja autobusóww polskich zakładach MANa - informuje zakładowa Solidarność.

 

Rośnie produkcja autobusów

W ciągu 9 miesięcy 2013 r. produkcja autobusów w Polsce (o masiecałkowitej powyżej 8 ton) osiągnęła już poziom bliski temu co przedrokiem. Duże nadzieje na wzrosty pokładane są w ostatnim kwartale.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja autobusow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021