Wyszukiwałeś:

produkcja X

czesci X

motoryzacyjnych X

. Znaleziono 571 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja czesci motoryzacyjnych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 571 wszystkich):

Czarny scenariusz dla motodostawców

Spadek popytu na samochody w 2010 roku może zredukować zamówienia dlapolskich producentów części motoryzacyjnych.

 

Producenci części ważnym ogniwem przemysłu motoryzacyjnego

To właśnie niezależnym producentom części branża motoryzacyjna zawdzięczarozwój i innowacyjność. To oni bowiem są w głównej mierzeautorami zmian i postępu w motoryzacji. Konkurując ze sobą, niezależniproducenci aż 8 do 10% własnych przychodów inwestują wrozwój,  prace projektowe oraz w nowe technologie - wynika z raportuStowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów CzęściMotoryzacyjnych (SDCM).

 

Polska zagłębiem produkcji części motoryzacyjnych

Koncerny produkujące auta raczej nie skłaniają się do inwestowania w Polsce.W ostatnim czasie włoski Fiat  podjął decyzję o ograniczeniu produkcjiw Tychach. Powoduje to, że w 2011 roku Polska może stracić  6 lokatę wrankingu europejskich producentów aut. Przybywa za to fabrykprodukujących części. Co ważne według ekspertów polska gospodarkamoże na tym skorzystać.

 

Boryszew chce być w TOP 100 światowych dostawców motoryzacyjnych

Grupa Boryszew chce znaleźć się w pierwszej setce największych światowychdostawców dla przemysłu motoryzacyjnego i to w ciągu najbliższychkilku lat. Aby to zrealizować Boryszew musi osiągnąć sprzedażkomponentów motoryzacyjnych na poziomie ok. 1,6 mld dolarówrocznie - obecnie ma około 1/5 tej wartości i to głównie zdziałalności w branżach chemiczno-metalurgicznych.

 

Rośnie produkcja przemysłowa

Produkcja sprzedana przemysłu w lutym 2011 r. była o 10,7 proc. wyższa wporównaniu z analogicznym miesiącem 2010 r. i o 3,5 proc. wyższa niż wstyczniu 2011 r. Eksperci Ministerstwa Gospodarki oczekują, że w marcu tempowzrostu produkcji przemysłowej będzie również zbliżone do 10 proc..

 

Przez ten bubel prawny będą droższe części?

Niezgodne z prawem unijnym, szkodliwe dla środowiska i wreszcie wbrew interesompolskich kierowców i działających na polskim rynkuprzedsiębiorców są proponowane przepisy ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu drogowego - ostrzega StowarzyszenieDystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

 

To części rządzą w polskiej motoryzacji

Produkcja aut w Polsce spadła w ubiegłym roku o jedną trzecią wporównaniu do miliona wytworzonych samochodów w 2008 roku.Zupełnie odwrotnie jest na rynku części i akcesoriów samochodowych,gdzie w ciągu pięciu lat dynamika wzrostu wyniosła ponad 50%.

 

Polska zagłębiem produkcji części motoryzacyjnych

Branża motoryzacyjna jest kluczowa dla polskiej gospodarki. Znaczącą rolęodgrywa produkcja części i komponetów wykorzystywanych do produkcjiaut. W Polsce części i akcesoria dla motoryzacji wytwarza już blisko 1000dostawców.

 

Wzrosty w produkcji przemysłu motoryzacyjnego

W 2013 roku produkcja sprzedana polskiego przemysłu motoryzacyjnegoosiągnęła wartość 109,2 mld zł. To nominalnie o 6,3% więcej niż w 2012roku. Za wzrost odpowiada produkcja samochodów użytkowych oraz częścii akcesoriów motoryzacyjnych. Wzrost odnotował także polski rynekpojazdów samochodowych - wynika z raportu Polskiego Związku PrzemysłuMotoryzacyjnego.

 

Przed motobranżą 7 dobrych lat

Kolejne lata przyniosą stabilny wzrost popytu na samochody. Przez najbliższe 7lat światowa produkcja aut ma rosnąć przeciętnie o nieco ponad 4 proc. wskali roku. Na dobrej koniunkturze skorzystać może także polska motobranża,szczególnie producenci części samochodowych, którzy w ostatnimczasie notowali najlepsze wyniki - szacuja analitycy z firmy doradczej PwC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja czesci motoryzacyjnych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019