Wyszukiwałeś:

produkcja X

paliw X

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja paliw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

LOTOS notuje wzrost sprzedaży paliw

W ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku sprzedaż paliw na stacjachwłasnych LOTOS-u wzrosła o ponad 21% w porównaniu do 2008 roku.

 

Biopaliwa w normie

Ubiegły rok był pierwszym, w którym przedsiębiorcy prowadzącydziałalność w zakresie paliw i biopaliw byli zobowiązani do realizacjiwymaganego udziału biokomponentów. Tylko 3 spośród 28zobowiązanych podmiotów nie zrealizowało Narodowego Celu Wskaźnikowego(NCW).

 

Orlen Transport postawił na konsolidację

Kryzys gospodarczy dotknął firmy działające w sektorze przewozu paliw.Orlen Transport znalazł jednak na to sposób - konsolidacjęspółek z grupy kapitałowej.

 

Paliwa za 4 miliardy dla Shella

4 miliardy złotych to wartość kontraktu na dostawy paliw, które GrupaLotos zrealizuje na rzecz firmy Shell Polska w przyszłym roku.

 

Lotos podpisał rekordowy kontrakt z Shellem

4 miliardy złotych to wartość kontraktu na dostawy paliw, które GrupaLOTOS S.A. zrealizuje na rzecz firmy Shell Polska Sp. z o.o. w 2011 r.

 

Blisko jedna trzecia rynku w rękach Lotosu

31,3%, tyle według najnowszego raportu Polskiej Organizacji Przemysłu i HandluNaftowego, wynosi udział LOTOSU w krajowym rynku paliw za 2010 roku. Oznacza towzrost o 3,1 punktu procentowego w porównaniu do 2009 r. Tym samym LOTOSjuż w ubiegłym roku przekroczył zakładany w strategii na lata 2011-201530-procentowy próg udziałów w rynku paliw.

 

Polski rynek paliw 2010

Wzrost "spożycia" oleju napędowego oraz gazu płynnego LPG, przyjednoczesnym spadku popytu na benzynę - wynika z raportu Polskiej OrganizacjiPrzemysłu i Handlu Naftowego podsumowującego ubiegły rok na krajowym rynkupaliw.

 

Diesle z większą ilością biokomponentów

Rząd przyjął w dniu wczorajszym projekt nowelizacji ustawy o systemiemonitorowania i kontrolowania jakości paliw oraz niektórych innychustaw, przedłożony przez ministra gospodarki.

 

Więcej ?bio? w biopaliwie

- Zwiększamy udział biokomponentów w oleju napędowym, co zmniejszykoszty jego wytwarzania i powinno obniżyć ceny na stacjach benzynowych –podkreśla wicepremier minister gospodarki Waldemar Pawlak. Ustawa o systemiemonitorowania i kontrolowania jakości paliw oraz niektórych innychustaw, przygotowana przez resort gospodarki, została przyjęta przez Sejm 27maja 2011 r.

 

Paliwa dla Statoila za ponad 9 miliardów

9,17 miliarda zł będzie wynosiła  szacunkowa wartość sprzedaży paliwprzez Grupę LOTOS dla Statoil Poland do końca roku 2013. Grupa LOTOS będzieprzez najbliższe dwa lata głównym dostawcą paliw dla sieci detalicznejStatoil w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja paliw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019