Wyszukiwałeś:

produkcja X

silnikow X

. Znaleziono 203 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja silnikow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 203 wszystkich):

Produkcja rozpoczęta

W fabryce Toyoty w Wałbrzychu ruszyła dzisiaj produkcja nowych silnikówbenzynowych oraz skrzyń biegów, w które zostaną wyposażone Toyota Aygo,Peugeot 107 i Citroen C1.

 

Silniki z FSO?

W 2007 roku w Fabryce Samochodów Osobowych w Warszawie produkcja wzrośnie o55% tj. do niemal 140 000 aut i zestawów montażowych. Ukraińska firma Ukravtonie wyklucza także uruchomienie w polskiej fabryce produkcji silnika do Aveo.

 

Dobre perspektywy dla polskiej fabryki silników Fiata

W fabryce w Bielsku-Białej Fiat chce produkować wszystkie silniki do swoichsamochodów średnio i małolitrażowych - takie plany koncernu ujawniławłoska prasa.

 

Już ponad 4 mln silników Multijet z Bielska

Z linii produkcyjnej zakładu Fiat Powertrain w Bielsku-Białej w piątek 4lutego zjechał 4-milionowy egzemplarz silnika 1.3 16v Multijet. Jest toprestiżowe osiągnięcie świadczące o ogromnym sukcesie, jaki odniósłten niewielki wysokoprężny silnik od momentu uruchomienia jego produkcji w2003 roku.

 

Rośnie produkcja przemysłowa

Produkcja sprzedana przemysłu w lutym 2011 r. była o 10,7 proc. wyższa wporównaniu z analogicznym miesiącem 2010 r. i o 3,5 proc. wyższa niż wstyczniu 2011 r. Eksperci Ministerstwa Gospodarki oczekują, że w marcu tempowzrostu produkcji przemysłowej będzie również zbliżone do 10 proc..

 

Więcej silników Kii ze Słowacji

Nie tylko uruchomienie trzeciej zmiany w słowackiej fabryce Kii w Żylinieprzyczyni się do wzrostu zatrudnienia. W dniu wczorajszym koreański producentsamochodów uruchomił seryjną produkcję silników benzynowych wnowym zakładzie w Żylinie.

 

Wzrosty w produkcji przemysłu motoryzacyjnego

W 2013 roku produkcja sprzedana polskiego przemysłu motoryzacyjnegoosiągnęła wartość 109,2 mld zł. To nominalnie o 6,3% więcej niż w 2012roku. Za wzrost odpowiada produkcja samochodów użytkowych oraz częścii akcesoriów motoryzacyjnych. Wzrost odnotował także polski rynekpojazdów samochodowych - wynika z raportu Polskiego Związku PrzemysłuMotoryzacyjnego.

 

Trzy miliony silników 1.2 HTP

Choć dziś w ofercie Skody coraz większy udział stanowią silniki benzynowe zrodziny TSI, to jednak wciąż sporą popularnością cieszy się jednostka 1.2HTP, której produkcja właśnie przekroczyła 3 miliony egzemplarzy.

 

Skoda z nowym centrum do testowania silników

Skoda uruchomiła działalność nowego centrum testowania silników wMlada Boleslav. W rozwój obecnego Centrum Technologii i Rozwoju Skodyzainwestowano ok. 45 mln euro.

 

Audi rusza z seryjną produkcją silników elektrycznych

W Audi Hungaria rozpoczęła się nowa era. W fabryce w Győr oficjalnie rozpoczęła się seryjna produkcja silników elektrycznych. Linię produkcyjną symbolicznie uruchomili przedstawiciele węgierskiego rządu orazAudi i Audi Hungaria.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja silnikow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021