Wyszukiwałeś:

produkcja X

Chinach X

. Znaleziono 136 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja w Chinach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 136 wszystkich):

Pirelli też inwestuje w Chinach

Koncern Pirelli oraz firma Aeolus podpisały list intencyjny dotyczącywspółpracy w Chinach. W 2005 roku fabryka w prowincji Henan rozpocznieprodukcję opon Pirelli.

 

Nowa fabryka PSA w Chinach

Francuski koncern PSA Citroen Peugeot w poniedziałek (03.04) zakomunikował,że w niedługim czasie rozpocznie budowę nowej fabryki w Chinach. Moceprodukcyjne nowego zakładu będą wynosić około 150 tys. pojazdówrocznie.

 

Skoda tworzy sieć w Chinach

Przygotowania do ekspansji Skody w Chinach weszły w kolejną fazę. Pierwszynowy zakład dealerski powstał w Shijiazhuang, stolicy prowincji Hebei,położonej 300 km na południowy zachód od Pekinu. Czterdzieści kolejnychpunktów sprzedaży marki rodem z Mlada Boleslav rozpocznie swojądziałalność w ciągu najbliższych tygodni.

 

MG odradza się w Chinach

Marka MG po krótkim zejściu ze sceny, ponownie na nią wraca. Tym razemz pomocą partnerów z Azji. Nowy model MG6 prezentowany na targach wGuangzhou będzie produkowany w Chinach oraz Wielkiej Brytanii.

 

Sitech rozpoczyna kooperację z Fisher Dynamics

Na terenie zakładu Sitech w Polkowicach wystartowała wspólna produkcjaz Fisher Dynamics. Amerykański specjalista ds. produkcji komponentów dosiedzeń samochodowych będzie produkował zamek do tylnego oparcia dlaVolkswagena Polo. Poprzez to po raz pierwszy partner kooperacyjny tworzy własnyobszar produkcyjny wewnątrz fabryki Sitech. Dla Fisher Dynamics jest topierwsze miejsce produkcyjne w Europie.

 

Produkcja DS5 wystartowała w Chinach

Auta z linii DS w Chinach sprzedawane są jako osobna marka. Modele zoznaczeniem DS francuski producent sprzedaje w osobnych sieciach dilerskich.Teraz w Shenzhen wystartowała produkcja DS5.

 

Nowa fabryka Volkswagena w Chinach

Rynek chiński jest coraz istotniejszy z punktu widzenia globalnej produkcjimotoryzacyjnej. Volkswagen właśnie otworzył kolejną swoją fabrykę w tympaństwie, w której będą powstawać modele marek Volkswagen oraz Skoda.

 

Q50L, czyli Infiniti dla Chińczyków

Zwiększony o 48 mm rozstaw ma zapewnić więcej przestrzeni, a tym samymkomfortu na tylnej kanapie. Infiniti Q50 w rozmiarze "L" będziepierwszym modelem tej marki wytwarzanym w Chinach z przeznaczeniem na tennajwiększy motoryzacyjny rynek na świecie.

 

Mercedes zmienia swoją strategię

Mercedes reorganizuję globalną strategię produkcji aut osobowych. W ramachtych zmian w wielu fabrykach zwiększona zostanie produkcja, pojawią się teżcałkowicie nowe modele.

 

Produkcja aut wraca z Chin do Europy

Dotychczas korzyści płynące z taniej siły roboczej w Chinach były nie do przecenienia. Jednak sytuacja powoli się zmienia i Europejskie fabryki wracają do łask.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja w Chinach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019