Wyszukiwałeś:

produkcji

. Znaleziono 17139 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcji

Spróbuj też wyszukać: wolga

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17139 wszystkich):

Dodge Caliber już w produkcji

1 lutego uruchomiona została produkcja samochodu Dodge Caliber w zakładachBelvidere Assembly Plant (Illinois). Fabryka ta jest zdolna do jednoczesnejprodukcji trzech różnych modeli oraz pilotażowej produkcji czwartego.

 

Europa Środkowa centrum produkcji aut

Całkowita liczba samochodów osobowych produkowanych w Europie ma do 2010r. wzrosnąć o prawie 2,8 mln sztuk, czyli o 14%. Spora część tego wzrostuprzypada na Europę Środkową, przede wszystkim Słowację (429%) i Czechy(81%); zwiększona produkcja tylko w tych dwóch krajach będzie stanowić41% oczekiwanego wzrostu produkcji montażowej lekkich pojazdów w Europie- wynika z analiz PricewaterhouseCoopers Automotive Institute.

 

PIM: będzie dalszy wzrost produkcji aut

Raport PricewaterhouseCoopers, zakłada, że produkcja pojazdów w Polsce wnajbliższych latach zatrzyma się na poziomie około 690 tys. rocznie. Wszelkieposiadane przez Polską Izbę Motoryzacji dane i wykonane na tej podstawieanalizy, pozwalają założyć, że najbliższe 2-3 lata będą następnymilatami wzrostu produkcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce -informuje Rafał Orłowski Dyrektor Biura PIM.

 

Nie było kolejnego rekordu produkcji

W maju nie udało się powtórzyć ustanowionego w kwietniu rekordowegopoziomu produkcji przemysłu motoryzacyjnego. Pomimo dobrej kondycji branży,maj był gorszy o ponad 12%, co było spowodowane m.in. dwoma długimiweekendami.

 

Koszty produkcji aut spadają

Z wstępnych danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystycznywynika, że ogólne koszty produkcji w polskim przemyśle wzrosły. Niewpłynęło to jednak na wzrost cen produkcji przemysłu motoryzacyjnego. W tymprzypadku odnotowano spadek.

 

MAN nie zwiększy produkcji

Według wcześniejszych zapowiedzi, koncern MAN miał do końca 2009 rokuzwiększyć wydajność produkcji ciężarówek w podkrakowskimzakładzie. Okazuje się jednak, że na razie MAN rezygnuje z tychplanów, chociaż zapowiada wzrost produkcji w późniejszymterminie.

 

Poziom produkcji wciąż spada

Przerwy w produkcji w polskich zakładach branży motoryzacyjnej wpłynęły naosiągnięcie wyjątkowo niskiego poziomu produkcji w listopadzie. Wprzedostatnim miesiącu tego roku fabryki opuściło tylko 65,6 tys. nowych aut.Wynik jest o ponad 27% gorszy niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

 

Gliwicki Opel szykuje się do produkcji nowej Astry

W zakładzie GM Opel w Gliwicach pełną parą trwają przygotowania do seryjnejprodukcji nowej Astry. Obecnie wszyscy pracownicy produkcyjni gliwickiego Oplasą szkoleni w zakresie montażu nowej Astry bezpośrednio na liniiprodukcyjnej. Od początku września planowane jest rozpoczęcie finalnej fazypilotażowej.

 

Zoe Z.E. trafi do produkcji

Koncepcyjny Renault Zoe Z.E. o napędzie elektrycznym, któryzaprezentowany został podczas wystawy samochodowej we Frankfurcie, trafi doprodukcji. W sprzedaży powinien pojawić się w 2012 roku.

 

Polska fabryka Fiata liderem pod względem produkcji aut

Z tyskiej fabryki Fiata w minionym roku wyjechało łącznie 295.700samochodów. I choć oznacza to spadek, w porównaniu do 2012 roku,o ponad 15 proc., to wciąż włoski koncern jest nr 1 w produkcjisamochodów na polskim rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018