Wyszukiwałeś:

produkty X

felg X

. Znaleziono 8 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkty do felg

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Z ziemi włoskiej do polskiej

Inwestycje włoskiego koncernu Toora sięgnęły już 180 mln zł a wTarnobrzeskiej i Katowickiej SSE utworzono 600 nowych miejsc pracy. Polskioddział firmy specjalizuje się w produkcji aluminiowych komponentówsamochodowych, felg oraz aluminiowych grzejników.

 

AMITEC 2006 - motoryzacja od kuchni

Obok tegorocznych targów samochodowych AMI w Lipsku po raz kolejny zostałyzorganizowane targi branżowe AMITEC. Jako jedne z największych, typowofachowych w tej części Europy zgromadziły ponad 232 wystawców, międzyinnymi z Niemiec, Polski, Czech, a nawet Chin.

 

Toora na wysokich obrotach

Włoska Toora rozwija w Polsce moce produkcyjne we wszystkich trzechstrategicznych segmentach: aluminiowych komponentów samochodowych, felg igrzejników aluminiowych. Jest to możliwe dzięki inwestycjom w nowe haleprodukcyjne, maszyny i linie produkcyjne w zakładach w Nisko i w Żorach.Inwestycje przeprowadzone w pierwszej połowie 2006 osiągnęły już poziom 80mln zł, podczas gdy cała kwota nakładów planowanych na rok obrotowy 2006wynosi 96,9 mln zł.

 

Toora Poland ponad prognozy

Toora Poland osiągnęła w 2006 r. około 299,4 mln zł przychodów zesprzedaży produktów, towarów i materiałów netto – wynika zewstępnych szacunków. Oznacza to przekroczenie prognoz, które wynosiły280-290 mln zł oraz wzrost w stosunku do przychodów osiągniętych w 2005 r. oponad 45%.

 

Fakty i mity o alufelgach

Sportowy pazur, indywidualny styl, wrażenie dynamiki – bez wątpieniafelgi aluminiowe nadają autu niepowtarzalny wygląd. Nie każdy kierowcaprzypisuje im jednak wyłącznie korzyści. O alufelgach mówi się, żesą drogie i mniej odporne na odkształcenia od stalowych. A jakie są fakty?

 

Felgi aluminiowe - jak wybierać i o nie dbać

Felgi aluminiowe to w dzisiejszych czasach jeden z tych elementów,który dodaje autu uroku i może wyróżnić go z tłumu. Ichdobór nie jest jednak tylko kwestią estetyki, ma również dużywpływ na późniejsze bezpieczeństwo. Dlatego też radzimy, jak dobraćodpowiednie obręcze oraz jak je użytkować, by służyły nam przez długiczas.

 

BMW pracuje nad felgami z włókna węglowego

W ciągu maksymalnie dwóch lata BMW na rynek ma zamiar wprowadzić doseryjnej produkcji felgi wykonane z włókna węglowego.

 

Supercar Peugeota tylko dla graczy

Choć francuska firma nie ma zamiaru produkować sportowych wozów, to jednak nie zrywa z ich tworzeniem... w wirtualnym świecie. Oto Peugeot VisionGran Turismo, bolid przepiękny i niezwykle szybki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkty do felg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019