Wyszukiwałeś:

projektant

. Znaleziono 520 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: projektant

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 520 wszystkich):

Nowy projektant KIA

Wraz z początkiem września w dziale projektowym koncernu KIA stery przejmiePeter Schreyer. Dotychczas był to główny projektant VW oraz Audi. Po razpierwszy w nowej firmie zaprezentuje się podczas wrześniowego salonusamochodowego w Paryżu.

 

320km/h na prądzie

Cornelis Steenstra, projektant samochodów ze słonecznej Kalifornii izałożyciel firmy designerskiej ForeSee opublikował swój nowy projekt.Elektryczny samochód Styletto pojedzie z prędkością 320km/h.

 

Maciej Zień i Citroen DS3

Znany polski projektant rozpoczął współpracę z Citroënem.Przygoda Macieja Zienia z marką rozpoczęła się w kultowym już salonie C_42na Polach Elizejskich.

 

Projektowanie z Mazdą

Polski oddział Mazdy przygotowała niespodziankę dla miłośnikówdesignu i motoryzacji. 18 czerwca, podczas Gdynia Design Days, w Parku NaukowoTechnologicznym odbędą się całodniowe warsztaty z projektowania samochodu,które poprowadzi Janusz Kaniewski – wybitny polski car designer.

 

Wątek na forum: Kończy się budowa obwodnicy Wasilkowa

Ja sądzę że projektant drogi S19 przez Korycin Knyszyn mieszka na stałe w szpitalu w Choroszczy; tak -czy nie. ~333D

 

Czy wróci legendarny projektant?

Pytanie dotyczy Rory'ego Byrne'a, człowieka, który stoi za sukcesami Michaela Schumachera w Ferrari. W tym tygodniu Joan Villadelprat napisał wswojej rubryce w gazecie "El Pais", że utytułowany projektant wraca do włoskiego zespołu.

 

Ford: "Bez ciężkiej pracy ciężko jest się pokazać" [wywiad]

Pewnie, gdy jako dziecko brał kredki do ręki i rysował bazgroły na kartcenie przypuszczał gdzie będzie pracował, gdy dorośnie. O projektowaniusamochodów rozmawiamy z Bogusławem Paruchem, projektantem w Ford MotorCompany. Zapraszawy do lektury.

 

Z BMW do Mazdy

Po 13 latach pracy dla BMW do zespołu projektowego Mazdy powrócił KevinRice, który zostanie nowym dyrektorem kreatywnym japońskiej marki. Spodjego ręki wyszły m.in. projekty Mazdy RX-8 oraz nowych generacji serii 3 oraz4.

 

Główny projektant potwierdza nową bestię od Bugatti

"Ciężko pracujemy w Bugatti, ale nie martwicie się,nadchodzi(...)". Tym samym główny projektant Grupy Volkswagena,Walter de Silva oficjalnie potwierdził prace nad „następcą”Veyrona.

 

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze - galeria dzieł Giorgetto Giugiaro

Wyjdź z domu i zrób kilka kroków a na pewno natrafisz naktóreś z jego dzieł. Giorgetto Giugiaro to zapewne najsłynniejszyprojektant samochodów świata, ale po kilku dekadach pracy opuściłwłaśnie studio Italdesign Giugiaro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019