Wyszukiwałeś:

prototyp

. Znaleziono 465 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prototyp

Spróbuj też wyszukać: prototyp 126

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 465 wszystkich):

Wątek na forum: Powrót DeTomaso?

Mało kto pamięta? Chyba nie jestem aż tak stary? Był kiedyś taki prototyp, którego lampy się obracały w rewelacyjny sposób. No i nigdy w standardzie nie mieli zapalniczki i popielniczki. Ostatnio widziałem jedną panterkę - eeechhh. ~cyb

 

Hyundai zaatakuje

Hyundai Accent SR to prototyp dynamicznego modelu o zaawansowanej stylistyce itechnologii Hyundaia, który w przyszłości spróbuje nawiązać rywalizację zautami klasy GTi.

 

Saab: Było lotnictwo, jest narciarstwo

Prototyp samochodu Aero X Saaba inspiracją dla nowej linii nart Salomona. Wskład nowej linii wchodzą cztery różne modele nart, a jej "flagowy" model,Aero X, oferuje nowe możliwości amatorom carvingu.

 

Renesans Trabanta

Decyzja została podjęta. W 2009 roku na targach motoryzacyjnych we Frankfurciezostanie zaprezentowany prototyp nowego Trabanta. Jest więc spora szansa, iżauto to powróci na drogi!

 

Unimog przyszłości

Dla uczczenia okrągłych urodzin Unimoga, zespół Mercedes-Benz SpecialTrucks (MBS) stworzył nowatorski prototyp, bazujący na modelu U 5000.Zupełnie jak pierwowzór sprzed 60 lat, Unimog przyszłości ma otwartąkabinę.

 

Wyjątkowy prototyp na aukcji

W tym miesiącu, dokładnie 26. października podczas aukcji domu aukcyjnego RMw Londynie dojdzie do bardzo ciekawego wydarzenia. Jednym z samochodówwystawionych na sprzedaż będzie wyjątkowy prototyp Ferrari.

 

Nie uwierzysz, że to?

To co widzicie na zdjęciach to nie jest ani nieznany Wam model Astona Martinaczy też Jaguara. Patrząc z boku ktoś mógłby pomylić ten prototyp zAlfą Romeo lub Ferrari. Nie jest to także jakaś wersja Lamborghini Miury,której nie znacie. To Skoda!

 

1000-konny prototyp ze wsparciem UE

Hiszpańska firma Applus+ Idiada wczoraj na torze Catalunya podczas oficjalnychtestów Formuły 1 zaprezentowała swój superpotowysamochód, którego moc pochodzi z silników elektrycznych.

 

Oto nowa Honda Civic Type R

Honda postanowiła narobić trochę szumu przed targami motoryzacyjnym w Tokio,które startują już dziś. Japończycy postanowili uchylić rąbektajemnicy i pokazali prototyp nowego Civica Type R.

 

Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid przyszłości

Na targach we Frankfurcie Hyundai pokazuje światu swoją sportową markę N iwraz z jej premierą gracze konsolowej serii Gran Turismo dostają wirtualnymodel Hyundai N 2025 Vision GT Racing. Oto prototyp LeMans przyszłości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019