Wyszukiwałeś:

prowadzenie X

pojazdu X

. Znaleziono 219 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prowadzenie pojazdu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 219 wszystkich):

Znaki drogowe wyświetlane na przedniej szybie

Firma Siemens VDO, jeden z liderów na rynku inteligentnychsystemów nawigacji, zaprezentował bardzo interesujący systemsamochodowy, który odczytuje znaki drogowe i po szybkiej analiziewyświetla informacje na przedniej szybie pojazdu.

 

Brałeś? Nie jedź!

Pod takim hasłem wystartowała 25 czerwca 2009 r. ogólnopolska kampaniaspołeczna Krajowego Biura ds. Przeciwdziała Narkomanii. Jej celem jestuświadomienie młodzieży, że prowadzenie samochodu pod wpływemnarkotyków może skończyć się tragicznie, i to nie tylko dla kierowcy.

 

Nie wiemy ile możemy, ale pijemy i jedziemy

Zaledwie 27% mieszkańców Unii Europejskiej powyżej 15 roku życia wie,jakie są dopuszczalne wartości stężenia alkoholu we krwi, podczasprowadzenia pojazdu w swoim kraju. Te szokujące dane przedstawia najnowszebadanie opinii publicznej - Eurobarometr, przeprowadzone na zlecenie KomisjiEuropejskiej.

 

Szykują się zmiany w rejestracji i dopuszczaniu pojazdów do ruchu

Bardziej jednoznaczne przepisy odnośnie rejestracji aut, a takżeobowiązkowych kontroli pojazdów, brak karty pojazdu oraz możliwośćzwiększania o 50 proc. opłat dla spóźnialskich to najważniejszenowości dla kierowców, jakie wynikają z projektu ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu drogowego.

 

Alfa Romeo Giulietta: warto!

4.5 Na prawdę warto kupić ten model.Prowadzenie to sama przyjemność. Silnik "ciągnie" od 1500 obrotów. Możnajeździć nim oszczędnie - ale wymagana jest samodyscyplina - by nieprzyciska]ć mocno pedału gazu.

 

Samochód, który prowadzi się sam

Pewien zespół naukowców z Google opracował system, dziękiktóremu samochód prowadzi się sam bez jakiejkolwiek ingerencji zestrony człowieka.

 

Czy pijany żeglarz powinien tracić prawo jazdy?

Prowadzenie pojazdu "na podwójnym gazie" może wiązać się zróżnymi sankcjami, w tym z utratą prawa jazdy. Identyczna kara możenas spotkać również, jeśli będziemy pod wpływem alkoholu sterowaćnp. jachtem bądź żaglówką. Czy słusznie - zastanawia się posełWojciech Saługa.

 

Samochód pojedzie za Ciebie

Na rynku nowości technologicznych w branży samochodowej od kilku lat jestcoraz goręcej. Co chwilę koncerny podsuwają nam nowe rozwiązania. ObecnieVolkswagen testuje system Temporary Auto Pilot (TAP). Dzięki tej technicznejnowince kierowca będzie mógł zrelaksować sie w czasie jazdy i nachwile zapomnieć o kontrolowaniu kierownicy. Jak to możliwe?

 

Rozmowa przez komórkę niczym jazda po pijaku

Rozmowa przez telefon komórkowy podczas prowadzenia auta może być takniebezpieczna jak jazda z 0,8 promila alkoholu we krwi, czyli po czterokrotnymprzekroczeniu dozwolonego w Polsce limitu. Kierowcy prowadzący rozmowętelefoniczną w czasie jazdy o 9% wolniej reagują w sytuacjach, gdy koniecznejest użycie hamulca.

 

Pakuj się z głową

Nieodpowiednie zapakowanie bagażu może w znaczny sposób wpłynąć naprowadzenie pojazdu, a niezabezpieczone przedmioty znajdujące się w kabiniestanowią zagrożenie dla pasażerów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "prowadzenie pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019