Wyszukiwałeś:

prudnika

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prudnika

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Obwodnice 2002-2003

Rząd kontynuuje ogłoszony z początkiem 2002 r Program Budowy DrógKrajowych i Autostrad. Jednym z założeń Programu jest budowa obwodnicmiejskich w ciagach dróg krajowych. Środki na ten cel GDDKiA otrzymuje zkrajowego budżetu, funduszy pomocowych UE, kredytów EBI i BankuŚwiatowego.

 

Nyskie priorytety

Priorytetowym zadaniem inwestycyjnym z zakresu komunikacji i transportudrogowego dla powiatu nyskiego uznano wybudowanie w ciągu drogi krajowej nr 46Kłodzko - Nysa - Opole obwodnicy północnej Nysy oraz wybudowanie obwodnicywschodniej w ciągu drogi krajowej nr 41 Nysa - Prudnik - Trzebina - granicapaństwa.

 

Powstaną obwodnice w opolskim

Opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradopracował harmonogram prac związanych z budową obwodnic w województwieopolskim na lata 2007-2013. Na budowę ponad 75 kilometrów obwodnicoddział zarezerwował 1.182 mld zł.

 

Dofinansują remont DW 414

Zarząd Województwa Opolskiego podjął decyzję o dofinansowaniumodernizacji drogi wojewódzkiej nr 414 Dzików – Smolarnia.Remont tego odcinka już trwa. Droga została zamknięta dla ruchu pod koniecczerwca bieżącego roku.

 

Pomysły na opolskie drogi

W województwie opolskim sieć dróg krajowych wynosi 672 km,dróg wojewódzkich - 946 km. W tym roku na inwestycje na drogiwojewódzkie przewidziana jest kwota 68 mln złotych.

 

Sierżanty ostrzegają

Na zlecenie opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad na szczególnie niebezpiecznym odcinku drogi krajowej nr 40pomiędzy Wierzchem a Mochowem zamontowane zostało dodatkowe oznakowaniemające poprawić bezpieczeństwo.

 

Obwodnica Prudnika czeka na swój wariant

Z początkiem października GDDKiA w Opolu złożyła wniosek do RegionalnegoDyrektora Ochrony Środowiska w Opolu o wydanie decyzji o środowiskowychuwarunkowaniach zgody na budowę obwodnicy Prudnika (III etap).

 

Utrudnienia w Nysie

Remontowany jest wiadukt w ciągu drogi krajowej nr 41 w Nysie. Terminzakończenia wszystkich prac, to 31 października 2011 roku. Ich wartość, tookoło 2,6 miliona złotych.

 

Remonty na Opolszczyźnie

Trwa remont czterokilometrowego odcinka drogi krajowej nr 39 na zachód odBrzegu (woj. opolsie). Kierowcy powinni zachować ostrożność także natrasach do Prudnika, Praszki, Dębiny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018