Wyszukiwałeś:

przechowywanie X

opon X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przechowywanie opon

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowa propozycja leasingu - Leasing All Inclusive

VB Leasing Polska wprowadził na rynek nowy produkt – Leasing AllInclusive. Propozycja została przygotowana z myślą o każdej firmie i opierasię na włączeniu do standardowej oferty leasingu elementówcharakterystycznych dla ofert wynajmu długoterminowego.

 

Leasing konsumencki przed boomem?

Na zachodzie Europy stanowi dziś nawet 15 procent wszystkich umówleasingowych. W Polsce odsetek ten waha się w okolicach 0,1 proc. Mimo to, towłaśnie leasing konsumencki może stać się w niedalekiej przyszłościjednym z ważnych elementów, który może znaczącą wpłynąć nawzrost sprzedaży aut nowych w naszym kraju.

 

Wątek na forum: Jak przechowywać opony, luzem czy na felgach

Przekładka samodzielna w garażu opon założonych już na felgi, czy wizyta w warsztacie, przełożenie, wyważenie, dopompowanie ? Które rozwiązanie lepsze? Jak najlepiej przechowywać opony? Viktorr

 

Po zmianie opon - jak przechowywać?

Choć zima jeszcze nie zaatakowała, wielu kierowców już zdecydowałosię na wymianę opon na zimowy komplet. I słusznie, w końcu przy pierwszychopadach śniegu będzie już za późno. Nie każdy jednak wie, jaknależy postępować ze zdjętym właśnie kompletem opon.

 

Wątek na forum: Opony całoroczne - czy i kiedy warto oszczędzać

Nie warto oszczędzać bo to pozorna oszczędność. Ja mam w swoim aurisie dwa komplety letni na alusach i zimowy na felgach stalowych i to jest najlepsze wyjście. Bo ciągłe przekładanie opon na felgi niszczy felgi i opony. ~herold

 

Opony zimowe - jak przechowywać

Wierzymy, że większość z was już zmieniła opony na zimowe. Teraz cośtrzeba zrobić z letnim, jeśli nadają się na kolejny sezon. Zobacz, jakprzechowywać gumy, żeby posłużyły jeszcze przez kolejne lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przechowywanie opon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019