Wyszukiwałeś:

przejazd X

kolejowy X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przejazd kolejowy

Spróbuj też wyszukać: przejazd kolejowy kobylin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Wątek na forum: S-5 i S-10 w okolicach Bydgoszczy

...a co dalej z S 5 w stronę Inowrocławia? w Brzozie skrzyżowanie blisko torów kolejowych, w Nowej Wsi przejazd kolejowy ze szlabanami a na końcu kiepski wjazd do Inowrocławia, i przejazd przez miasto . Wylot w Mątwach też nie lepszy z ograniczeniami do 40-tki co kawałek prawie aż do Str...

 

Zatrzymaj się i żyj!

Lokomotywa jadąca z prędkością 20 km/h uderzyła w auto na przejeździekolejowym przy ul. Zabranieckiej. Na szczęście wypadek był pozorowany –lokomotywa uderzyła we wrak samochodu, a w środku były manekiny.

 

AutoMapa i PKP chronią kierowców na przejazdach

Producenci AutoMapy i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wspólnieostrzegają kierowców o wszystkich przejazdach kolejowo-drogowych wramach akcji “Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!”.

 

Widoczne oznakowanie przejazdów kolejowych

3M Poland wspiera tegoroczną edycję kampanii społecznej prowadzonej przez PKPPLK SA „Bezpieczny przejazd - zatrzymaj się i żyj!". Jako partnerprowadzonych działań 3M zaproponowało podniesienie bezpieczeństwa naprzejazdach kolejowych poprzez ich bardziej widoczne oznakowanie.

 

BCC: Elektroniczne winiety dopiero za rok

Elektroniczny System Poboru Opłat (ETC) zastąpi dotychczasowe winiety dopiero1 lipca przyszłego roku. Do 30 czerwca 2011 r. firmy transportowe będąmusiały nadal kupować winiety za przejazd po drogach krajowych. Takzdecydował Sejm, który przyjął nowelizację ustawy o drogachpublicznych z 1985 r.

 

Wymagająca obwodnica Ełku

Budowa obwodnicy Ełku na drodze nr 65 (warmińsko-mazurskie) wymagacierpliwości kierowców i mieszkańców. Będą duże utrudnieniaruchu. Za to później - bezkolizyjny przejazd. Droga będzie na sporymodcinku miała dwie jezdnie.

 

Zamknięty wiadukt w Grodzisku Maz.

Do marca przyszłego roku na czas budowy zostanie wyłączony z ruchu wiaduktkolejowy w ciągu drogi woj. nr 579 w Grodzisku Maz. Do 1 marca przyszłego rokuw miejscu istniejącego powstanie nowy obiekt o konstrukcji podwieszanej,który po oddaniu do użytku będzie podświetlany.

 

Zamknięty przejazd w Chełmży

Po zatwierdzeniu oznakowania zamknięty został przejazd kolejowy na DW nr 551 wChełmży (ul. Bydgoska) w województwie kujawsko-pomorskim. Utrudnieniawynikają z rewitalizacji linii kolejowej Toruń-Grudziądz. Kierowcy przezokres 3 tygodni muszą korzystać z objazdów.

 

Kujawsko-pomorskie obwodnice

Brodnica, Chełmno, Mogilno, Janikowo i Pakość – z tych miast udałosię już wyprowadzić część ruchu tranzytowego dzięki inwestycjomrealizowanym w ramach wojewódzkiego programu budowy obwodnic. Powstająrównież obejścia Mroczy i Nakła. Realizacja inwestycji jest możliwadzięki środkom w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WojewództwaKujawsko-Pomorskiego i budżetu województwa.

 

Zabiorą prawko za przejazd po torach?

Do ministerstwa infrastruktury trafił kolejny projekt nowelizacjiprzepisów zgłoszony przez kolejarzy. Chcą oni żeby kierowcy łamiącyprzepisy na przejazdach kolejowych tracili prawo jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przejazd kolejowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019