Wyszukiwałeś:

przejscia X

graniczne X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przejscia graniczne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe przejścia graniczne na Dolnym Śląsku

Po co budować przejścia graniczne skoro od stycznia 2008 wchodzimy do strefy Schengen i nie będzie kontroli? ~dalej

 

Rozbudowa przejścia w Medyce

Rozpoczęto rozbudowę i modernizację polsko-ukraińskiego przejściagranicznego w Medyce. Inwestycja jest realizowana m.in. dzięki pomocy wwysokości 16 mln zł ze środków Funduszu Schengen.

 

Modernizacja przejścia granicznego w Gronowie

Od dnia 6 listopada 2006 r., w drogowym przejściu granicznym w Gronowie(województwo warmińsko-mazurskie), wprowadzone zostaną zmiany w organizacjiruchu spowodowane modernizacją przejścia.

 

Otwarcie rozbudowanego przejścia w Hrebennem

Drogowe Przejście Graniczne w Hrebennem funkcjonuje od września 1991 r. Wmarcu 2004 r. rozpoczęła się kompleksowa przebudowa tego przejścia. W wynikurozbudowy, powierzchnia przejścia zwiększyła się z trzech do prawietrzynastu hektarów. Projektowana, docelowa zdolność przepustowaprzejścia jest obliczona na około 4 tys. pojazdów na dobę.

 

Nowe przejścia graniczne na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku przybyły aż cztery nowe przejścia graniczne. 4 czerwcaotwarto polsko-czeskie drogowe przejście graniczne Nowa Morawa-Stare Mesto, awcześniej 3 nowe przejścia graniczne: polsko-niemieckie przejściePieńsk-Deschka oraz przejścia polsko-czeskie: Orlica-Vrchmezí iPstrążna-Zdarky.

 

Rusza budowa przejścia granicznego z Ukrainą

Podpisano umowę na budowę przejścia granicznego w Budomierzu (woj.podkarpackie). Mimo rocznego opóźnienia związanego z przedłużaniemsię procedur przetargowych – wykonawca, firma Erbu S.A, obiecałdołożyć starań, aby inwestycja zdolna była obsłużyć kibicówudających się na Ukrainę na mecze turnieju Euro 2012.

 

Budowa przejścia w Połowcach na półmetku

Drogowe przejście graniczne w Połowcach zmienia się w oczach. To obecnienajwiększa budowa na wschodniej granicy Polski. Za niespełna dwa lata będzie to nowoczesne międzynarodowe przejście graniczne o powierzchni 18hektarów.

 

Ponad 250 mln zł na przejścia graniczne na Podkarpaciu

Ponad 250 mln zł z budżetu państwa i środków pomocowych zostałoprzekazane w ciągu ostatnich sześciu lat na modernizację drogowych przejśćgranicznych w województwie podkarpackim i budowę nowego przejścia wBudomierzu, które już wkrótce zostanie otwarte.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przejscia graniczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021