Wyszukiwałeś:

przemysl X

motoryzacyjny X

. Znaleziono 1470 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przemysl motoryzacyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1470 wszystkich):

Polski przemysł motoryzacyjny

Od roku 1990 obserwowany jest dynamiczny wzrost produkcji i eksportu branżymotoryzacyjnej. Cała branża motoryzacyjna jest liderem sektora produkcyjnego wPolsce, który napędza koniunkturę gospodarczą.

 

Przemysł hutniczy dla motoryzacji

Polska może stać się atrakcyjnym dostawcą wysokiej jakości blach dlamotoryzacji. Inwestycje w tym kierunku zapowiada Mittal Steel Poland.

 

Motoryzacja przebojem polskiego eksportu

W ciągu pierwszego półrocza br. przemysł motoryzacyjny w Polscewyeksportował produkty na łączną wartość blisko 6,89 mld euro. Wartośćta jest wyższa o ponad 1,34 mld euro od uzyskanej w analogicznym okresie rokupoprzedniego, co daje wzrost o ponad 24%.

 

Samochody, silniki, części - motoryzacyjne 'ciepłe bułeczki'

W okresie styczeń-lipiec br. przemysł motoryzacyjny w Polsce wyeksportowałprodukty na łączną wartość ponad 8 mld euro. Największym popytem narynkach europejskich cieszą się samochody osobowe i samochodytowarowo-osobowe, części i komponenty oraz silniki wysokoprężne. Ichłączny udział w eksporcie branży wyniósł prawie 87 proc.

 

PAIiIZ: sektor motoryzacyjny odradza się w szybkim tempie

Od stycznia do końca lutego w Polsce przybyło 44 798 nowych samochodówosobowych, o 21,6 proc. więcej niż w roku 2006. Tylko w lutym Polacy kupiliponad 22 tysiące nowych aut, tj. o 3,3 proc. mniej niż w styczniu i ponad 21,3proc. więcej niż w rok wcześniej - podaje serwis informacyjny PolskiejAgencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Motoryzacyjny aftermarket daje pracę

W 2010 roku w firmach związanych z rynkiem części i usług motoryzacyjnychpracowało 220 tysięcy Polaków - informują organizatorzy V KonferencjiNiezależnego Rynku Motoryzacyjnego. To ogromny potencjał biorąc pod uwagę,że dealerzy samochodowi zatrudniali tylko ok 15 tys., a producencisamochodów ok. 25 tys. osób

 

Motoryzacja najbardziej ekologiczna

Dzięki nowym technologiom dwadzieścia współczesnych samochodówemituje taką samą ilość substancji szkodliwych, jak jeden 30 lat temu.Potężne inwestycje w innowacje sprawiają, że przemysł motoryzacyjnywyznacza trendy wśród branż przyjaznych środowisku naturalnemu.

 

Prologis wynajął magazyny dla motoryzacji

Prologis, Inc.,  operator i deweloper obiektów dystrybucyjnych,poinformował, o podpisaniu nowych umów najmu na terenie swoichparków dystrybucyjnych zlokalizowanych na Górnym Śląsku. Doparku trafiły firmy reprezentujące sektor motoryzacyjny lub z nimwspółpracujace.

 

Nowy inwestor wzmocni polski przemysł motoryzacyjny

Branża motoryzacyjna patrzy z nadzieją na 2014 rok. Odbudowę branży mogłabyułatwić decyzja jednego z dużych koncernów o ulokowaniu produkcji autnad Wisłą. Z tego, co ujawnił wicepremier Janusz Piechociński, wynika, żenowa inwestycja dałaby 3 tys. nowych  miejsc pracy, a zakładopuszczałoby rocznie około 100 tys. samochodów.

 

Polski przemysł motoryzacyjny na dużym plusie

W I poł. 2014 roku wartość produkcji sprzedanej producentówmotoryzacyjnych w Polsce wyniosła 58,0 mld zł. To nominalnie o 4,9% więcejniż w I poł. 2013 roku. Realnie, tj. po uwzględnieniu zmian cen produkcji,wzrost był jeszcze wyższy i wyniósł 6,3%. Dostępne dane finansowewskazują, że wzrost wypracowali przede wszystkim producenci części iakcesoriów - wynika z raportu PZPM  i KPMG.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przemysl motoryzacyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021