Wyszukiwałeś:

przemysl X

motoryzacyjny X

produkcja X

autobusow X

polska X

motoryzacja X

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przemysl motoryzacyjny produkcja autobusow polska motoryzacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Jamniki z Bolechowa

Na warszawskich drogach, w połowie lat dziewięćdziesiątych pojawił siępierwszy niskopodłogowy autobus przyjazny pasażerom, a w szczególnościpasażerom niepełnosprawnym.

 

Solaris rozpoczął budowę hali

Z początkiem sierpnia firma Solaris Bus & Coach S.A. rozpoczęła budowęnowej hali fabrycznej w Bolechowie koło Poznania. Nowy obiekt stanie nadziałce przylegającej do terenu, na którym obecnie odbywa sięprodukcja autobusów marki Solaris. Wartość inwestycji to 36 mlnzłotych.

 

Producent spod znaku wielbłąda

WIELTON S.A., zatrudniający obecnie 430 osób, jest największym polskimproducentem naczep. Średnia miesięczna produkcja w 2004 wyniosła 179 sztuk.Łącznie w ubiegłym roku sprzedano 2151 produktów, czyli o 60% więcej niżw 2003. Obecnie firma zwiększa swoje moce produkcyjne, tak aby móc w pełnizaspokoić rosnące zapotrzebowanie na rynku

 

5000 autobusów z Bolechowa

W środę (6 maja) 5-tysięczny autobus wyjechał z fabryki Solaris Bus &Coach S.A. w podpoznańskim Bolechowie. Obecnnie firma zatrudnia blisko 1600osób i produkuje rocznie ponad 1000 Solarisów.

 

Produkcja tramwajów Solarisa z nowej hali

Firma Solaris zaprezentowała nową halę i linię produkcyjną konstrukcjistalowych tramwajów. W fabryce zlokalizowanej w Środzie Wlkp., powstająpierwsze Solarisy Tramino dla Poznania. Przy produkcji tak zwanych pudełtramwajowych zatrudnionych jest 120 osób. Zastosowana technologia pozwalana wytwarzanie zestawu pudeł dla tramwaju pięcioczłonowego o długości 32metrów w ciągu jednego tygodnia przy pracy na dwóch zmianach.

 

W 2010 produkcja autobusów niższa o 10,5 proc

W 2010 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 4168 szt. To oblisko 10,5 proc mniej niż przed rokiem (488 szt. Mniej). Przyczyną byłspadek popytu na europejskim rynku oraz niskiej sprzedaży autobusówmiędzymiastowych w Polsce.

 

Solaris wyprodukuje 100 autobusów dla MPK Kraków

Firma Solaris Bus & Coach S.A. podpisała z Miejskim PrzedsiębiorstwemKomunikacyjnym S.A. w Krakowie, umowę na dostawę 100 niskopodłogowychautobusów miejskich. Wartość kontraktu to 115 mln złotych.  

 

Rośnie produkcja autobusów

Rośnie produkcja autobusow w Polsce. W I połowie br. osiągnęła poziom 1 819szt. To o 71 szt. więcej niż przed rokiem, Rosnąca produkcja jest wynikiemcoraz większego zapotrzebowania na polskim rynku oraz stabilnego eksportu.

 

W 2011 roku wzrosła produkcja autobusów

W 2011 roku produkcja autobusów w Polsce wzrosła o ponad 11 procent wstosunku do roku 2010. W sumie z plskich zakładów wyjechało 4 632 szt.autobusów, to o 464 szt. więcej niż przed rokiem informuje JMK AnalizyRynku Transportowego.

 

Rekordowy rok Solarisa

W 2011 roku firma Solaris Bus & Coach S,A. sprzedała ponad 1200pojazdów. To o 85 pojazdów więcej niż w roku 2010. Firma kolejnyrok z rzędu utrzymała pozycję lidera polskiego rynku autobusowego orazumocniła swoją pozycję w branży na kontynencie europejskim. Solaris wminionym roku sprzedał także pierwsze pojazdy szynowe. Największąubiegłoroczną premierą była prezentacja autobusu z napędem elektrycznymSolaris Urbino electric.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przemysl motoryzacyjny produkcja autobusow polska motoryzacja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021