Wyszukiwałeś:

przepisy X

F1 X

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przepisy F1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Przepisy F1

Już niebawem na torach najbardziej prestiżowych wyścigów światawystąpi Polak, Robert Kubica. Jak wiadomo Formuła 1 posiada szeregrestrykcyjnych przepisów, z którymi warto się zapoznać. Poniżejprezentujemy reguły, które obowiązują w aktualnym sezonie.

 

F1: FIA szykuje kolejne zmiany

Problem z kontrowersyjnymi przepisami dotyczącymi samochodu bezpieczeństwa mazostać rozwiązany. FIA rozważa wprowadzenie standardowego ECU, któremiałoby przekazywać kierowcom informację, z jaką prędkością mogąpodążać w kierunku boksów.

 

F1: Wojna szefów

Trwa walka dwóch najbardziej wpływowych postaci F1. Prezydent FIA MaxMosley od lat współpracował z biznesmenem Bernie'em Ecclestone'em iobaj twardo rządzili tym sportem. Po skandalu z udziałem Mosley'a zespołyzacierają ręce, bo "królowie" popadli w konflikt - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

F1: Zamieszanie o "ścinanie"

Kierowcy Formuły 1 chcą by jej władze jednoznacznie wyjaśniły przepisyprzed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Włoch na torze Monza. W poprzednimwyścigu Lewis Hamilton (McLaren) został ukarany 25 sekundami za ścięciezakrętu, co pozbawiło go zwycięstwa w Belgii.

 

Entliczek, pentliczek... który guziczek?

W przyszłym sezonie Formuły 1 zmieni się nie tylko gruntownie wyglądbolidów, co potwierdził już zespół Roberta Kubicy - BMW Sauber,prezentując nieoficjalnie nowy model F1.09, przeprojektowany w stylu retro.Wytężona nauka czeka także samych kierowców, którzy prowadzącw 2009 roku swoje 750-konne wyścigówki będą musieli przyzwyczaić siędo kilku nowych przycisków na kierownicy.

 

Alonso ma już dość rewolucji, chce odejść z "jedynki"

Kierowcy w pełni popierają swoich szefów w wojnie z FIA. Wygląda nato, że Max Mosley ma przeciwko sobie niemal każdy teami zawodnika, czyliwszystko, co kibice utożsamiają z nazwą Formuła 1. Fernando Alonso rozważanawet odejście z serialu F1 po tym sezonie.

 

Ecclestone: Chodzi o władzę, a nie o przepisy

Bernie Ecclestone twierdzi, że Flavio Briatore chce mieć władzę, a szefFerrari załatwia prywatne porachunki. To jego ocena konfliktu w Formule 1.

 

F1: Groźba rozłamu jest bardzo poważna

FIA cofa obietnice, FOTA grozi stworzeniem własnych mistrzostw, a kierowcy sągotowi odejść z F1. Konflikt w Formule 1 jest coraz bardziej poważny.

 

F1: Jak działa tylne skrzydło?

Spośród wszystkich zmian wprowadzonych w przepisach technicznych na 2011rok, być może najbardziej ekscytującą jest regulowane tylne skrzydło, czyliurządzenie, które zaprojektowano dla zapewnienia lepszego ścigania idla poprawy widowiska dla fanów. Inżynierowie Lotus Renault GPwyjaśniają sposób jego działania.

 

F1: Czy mniejszy oznacza mniej emocji?

W Formule 1 wakacje i tzw. „sezon ogórkowy” kwitnie. Todoskonały moment na to by zastanowić się nad tym co jest nieuniknionei  co czeka nas w przyszłym roku. Mowa rzecz jasna o nowych, mniejszychjednostkach napędowych, które będą napędzać bolidy F1. Czy silnikiV6 turbo będą jedną wielką porażką „królowej sportówmotorowych”?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przepisy F1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021