Wyszukiwałeś:

przestepczosc

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przestepczosc

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wątek na forum: Posłowie zdecydują co z podatkiem ekologicznym

jak to co??, do kosza panowie poslowie z tym podatkiem!!!!!!!!!! bo jesli wejdzie w zycie, to i tak zostanie zaskarzony do Brukseli. I nie ma szans, ale pieniazki z akcyzy będą do zwrotu ~krzys

 

Przestępstwa w transporcie to koszt nawet 120 milionów euro rocznie

Według Związku Ochrony Towarów Przewożonych (TAPA) wysokość stratspowodowana przestępczością w transporcie w 2009 r. może sięgać nawet 120milionów euro. Taką kwotę oszacowano na podstawie zgłoszonych przezczłonków TAPA blisko 4 tys. przypadków przestępczości w branżytransportowej, jakie wydarzyły się w roku 2009 w Europie, na Bliskim Wschodziei w Afryce (EMEA).

 

Toyota zaatakowana

Jeszcze niedawno doszły do nas informacje o kradzieży BMW Serii 7 na targachsamochodowych w Detroit. Teraz docierają do nas kolejne informacje o takimcharakterze.

 

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Można wymienić wiele powodów, dla których warto kupować autadanej marki czy wręcz konkretny model. I na odwrót. Znajdzie się sporoargumentów, by od niektórych samochodów trzymać się jaknajdalej. Do tej drugiej grupy z pewnością możemy zaliczyć statystykipolicyjne dotyczące najczęściej kradzionych samochodów. Zobacz zatem,czy również Twój model jest w gronie podwyższonego ryzyka.

 

Policja skutecznie zwalcza złodziei samochodów

Kradzieże samochodów jeszcze na początku XXI wieku były prawdziwąplagą na naszych drogach. Dziś ta kategoria przestępstw odznacza sięnajwiększym procentowym spadkiem liczby odnotowanych zdarzeń.

 

Tak polscy kierowcy próbują oszukiwać ubezpieczycieli

Polska Izba Ubezpieczeniowa przygotowała raport o przestępczości za ubiegłyrok. Z analizy danych wynika, że to ubezpieczenia komunikacyjne sąnajczęściej wykorzystywane do prób wyłudzenia odszkodowania. Średniawartość wyłudzonego odszkodowania wyniosła 15 tys. zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019