Wyszukiwałeś:

przetarg

. Znaleziono 1334 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przetarg

Spróbuj też wyszukać: mota engil

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1334 wszystkich):

Szczecin: S3 rusza przetarg

Mimo nierozstrzygniętego sporu o kawałek ziemi, po której maprzebiegać droga, ogłoszono przetarg na budowę pierwszego odcinka drogiekspresowej S3 z Klucza do węzła Pyrzyce. Oferentów poznamy 19 marca ijeżeli nie będzie protestów jeszcze przed wakacjami GDDKiA O/Szczecinpodpisze umowę z wykonawcą.

 

Kolejny przetarg na budowę A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nabudowę kolejnego odcinka autostrady A4. Tym razem potencjalni wykonawcy będąubiegać się o realizację krótkiego fragmentu trasy od węzłaRzeszów Centralny do węzła Rzeszów Wschód.

 

Przetarg na S3 z poślizgiem

Lubuscy drogowcy obiecali, że w styczniu ogłoszą przetarg na budowęekspresowej drogi S3 . Okazuje się, że przetarg  ruszy najwcześniej wlutym.

 

Jest przetarg na północną obwodnicę Jędrzejowa

Ogłoszono przetarg na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78. Inwestycja szacowana jest na około 200 mln zł z czegoponad 100 milionów wyniesie dofinansowanie w ramach unijnego ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

GDDKiA przerwała przetargi na ekspresówki

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad unieważniłakilkadziesiąt przetargów na budowę dróg. Prace opóźniąsię m.in. przy ekspresowej "siódemce”.

 

Przetarg dla S8 na Podlasiu

Ruszył przetarg na budowę kolejnych 15 km drogi ekspresowej S8 łączącejWarszawę z Białymstokiem. Chodzi o odcinek przyszłej drogi S8 od istniejącejobwodnicy Zambrowa, do Mężenina.

 

Przetarg na kolejny odcinek S8

Przetarg na kolejny fragment drogi ekspresowej S8 na Podlasiu, od Mężenina doJeżewa ogłosiła GDDKiA. Miesiąc wcześniej ruszył przetarg na sąsiedniodcinek od obw. Zambrowa do Mężenina. Tym samym trwa właśnie wybórwykonawców dla całego, brakującego odcinka ”eski” pomiędzyistniejącą obwodnicą Zambrowa, a odcinkiem Jeżewo –Białystok (w sumie29,66 km.).

 

Kolejny przetarg dla ekspresowej S17

Drogowcy ogłosili już trzeci przetarg na budowę drogi ekspresowej S17Warszawa - Lublin. Obejmuje on budowę odcinka o długości blisko 37 km odwęzła Lubelska do początku obwodnicy Garwolina.

 

Rusza przetarg na S6 w pomorskim

Rozpoczął się przetarg na wyłonienie wykonawcy koncepcji programowej dladrogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk - Lębork.

 

Wystartował przetarg na obwodnicę Tomaszowa Lubelskiego

Zgodnie z zapisami Programu Budowy Dróg Krajowych i Autostrad na lata2014-2023 ogłoszono przetarg na realizację obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego wciągu drogi ekspresowej S17. Jednojezdniowa droga, o długości ok. 9,6 km,zostanie oddana do użytku w 2020 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019