Wyszukiwałeś:

przewody X

paliwowe X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przewody paliwowe

Spróbuj też wyszukać: przewody gumowo-metalowe przy listwie silnika do fiata brava nissan terrano przewody paliwowe przewody paliwowe VW LT 40

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Renault Kangoo: generalnie fajna fura

4.5 jesteśmy razem z kangurkiem od jegonarodzin, na początku było bardzo fajnie, gdy miał 1,5 toku i 77kkm nazegarze pojawiła się "dyskoteka" wszystkie kontrolki się zapaliły alejechaliśmy dalej. Serwis stwierdził wtryski, grzecznie je wymienili (po...

 

Hutchinson inwestuje w śląskim

Hutchinson Poland, francuski producent podzespołów dla przemysłumotoryzacyjnego, niebawem zakończy budowę czwartego zakładu produkcyjnegozlokalizowanego w Bielsku-Białej. Dodatkowo nowy projekt związany z rozbudową dwóch zakładów w Żywcu, szacowany na około 40 mln zł, przewidujezwiększenie zatrudnienia o około 520 osób.

 

Wadliwe przewody paliwowe w Alfach

Trzy modele marki Alfa Romeo - Alfa 147, Alfa 156 oraz Alfa GT wyposażone wsilnik 1,9 Multijet 16v mogą okazać się wadliwe.

 

Nowy diesel Fiata

Fiat ogłosił kilka dni temu, że pracuje nad rozwinięciem znanej jednostkiwysokoprężnej o pojemności 1,9 litra. Powstaną z niej dwie nowe wersje omocy 177 oraz 188 koni mechanicznych.

 

Włoski konkurent Audi RS4

Włoski producent nie wyciąga białej flagi w konkurencji z Niemcami. Nowedzieło Alfa Romeo będzie się nazywać 159 GTA i będzie dysponować mocą 400koni mechanicznych przekazywanych na cztery koła. Stuningowany model będziebezpośrednim konkurentem dla Audi RS4.

 

Zimowe problemy z paliwem

Zima to okres kiedy bardzo szybko możemy zweryfikować jakość paliwatankowanego na naszej ulubionej, taniej stacji. W szczególności jeżeliposiadamy samochód z silnikiem diesla. Bardzo często mimo doskonałegostanu technicznego pojazdu, nie jesteśmy w stanie go odpalić.

 

Wątek na forum: problem z obrotami na zimnym silniku

witam mam problem z wolnymi obrotami na zimnym silniku k 2700 przebiera i nawet zgaśnie jak mu nie pod pompuje paliwa albo nie pod wyższe obrotów jak się rozgrzeje ok wymieniłem przewody paliwowe uszczelniłem pompę wtryskowa i dalej to samo auto ma przebieg 140000 nie dymi nie bierze oleju rano ...

 

Chcesz zginąć w samochodzie?

Z samochodem jest trochę jak z odbezpieczonym granatem. W rękachniedoświadczonego i nieodpowiedzialnego kierowcy może siać zagrożenie nadrodze. Inna sprawa to konieczność dbania w aucie o różne podzespoły,które bezpośrednio wpływają na nasze zdrowie i życie.

 

Ponad tysiąc Lexusów do naprawy

W trzech modelach marki Lexus - IS, GS oraz LS - mogą wystąpić problemy zprzewodami paliwowymi. Dlatego też ponad tysiąc właścicieli powyższychmodeli zostanie zaproszonych do autoryzowanych serwisów Lexusa.

 

Nowa inwestycja VOSS Automotive uruchomiona

Firma VOSS Automotive zainwestowała 50 milionów złotych w rozbudowęzakładów produkcyjnych w Legnickim Polu na terenie Legnickiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej (LSSE). Firma od 10 lat działa w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przewody paliwowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019