Wyszukiwałeś:

przewoznicy X

krajowi X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przewoznicy krajowi

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Jarmuziewicz: "Przewoźnikom grożą nieuchronne bankructwa"

- Dziś jednym z najpoważniejszych problemów na rynku transportusamochodowego jest konkurencja wewnątrz gałęziowa. Spowodowana jest nie tylkozmniejszeniem liczby zleceń frachtu, ale nadmiernym rozwojem mocy przewozowych.- powiedział wiceminister infrastruktury Tadeusz Jarmuziewicz podczas sesjipoświęconej infrastrukturze i transportowi Europejskiego KongresuGospodarczego w Katowicach

 

Ambasada ostrzega polskich przewoźników przed oszustami

Polska ambasada w Berlinie ostrzega polskich przewoźników przedoszustami działającymi na terenie Niemiec. W komunikacie PAP opublikowanymprzez Puls Biznesu czytamy, że w minionych tygodniach pracownicy wydziałukonsularnego ambasady mieli do czynienia z kilkoma przypadkami oszukaniaprzewoźników z Polski.

 

Znowu podwyżka winiet i znów protest kierowców

Ogólnopolską akcję protestacyjną planuje 3 czerwca ZrzeszenieMiędzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce - poinformował wczwartek prezes ZMPD Jan Buczek. Protest jest wymierzony przeciwko planowanejprzez rząd na 10 czerwca kolejnej już podwyżkę cen winiet drogowych.

 

Przewoźnicy zawieszają ogólnopolski protest

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce mediuje zrządem. Zapowiadany na środę protest został zawieszony do 10 lipca.

 

GDDKiA chce zwrotu 1 mld od przewoźników

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uszczelniła w 2008 rokusystem przekazywania opłat ze sprzedaży kart opłaty drogowej oraz zezwoleń.Uzyskała także sądowy nakaz zapłaty zaległych opłat drogowych. Domaga sięzwrotu ponad miliarda zł zaległych opłat od  stowarzyszeńprzewoźników z powodu nie przekazania ich w latach 2004-2008.

 

Rośnie produkcja autobusów - dzieki zamówieniom z Polski

Przez pierwsze trzy kwartały br. polskie fabryki wyprodukowały 2967autobusów. Wynik ten jest o 8,4 proc. większy niż w analogicznymokresie roku ubiegłego wynika z analiz firmy JMK. Wzrost produkcji jestwynikiem większego zainteresowania autobusami na rynku rodzimym.

 

viaToll: jeden dzień, jedna kara

Resort transportu przygotował projekt nowelizacji przepisów o poborzeopłat na drogach. Zmiany dotyczyć będą kar. Sprecyzowane zostanie, kiedyukarany zostanie kierowca, a kiedy przewoźnik. Zmiany będą też dotyczyćczęstotliwości nakładania kar. W ciągu jednego dnia za przewinienie będziemożna dostać tylko jedną karę.

 

Co trzeci tachograf w Europie zmanipulowany

Według szacunków nawet co trzeci tachograf w pojeździe ciężarowym naeuropejskim rynku może podlegać różnym manipulacjom. Nie każdy zdajesobie sprawę, że kary za ten występek są bardzo surowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przewoznicy krajowi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019