Wyszukiwałeś:

przyczepa

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przyczepa

Spróbuj też wyszukać: przyczepka przyczepa towarowa przyczepa do koni

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

KH-KIPPER wyróżniona na Targach Autostrada-Polska

Firma KH-KIPPER otrzymała wyróżnienie Targów Autostrada-Polskaza uniwersalną przyczepę-wywrotkę z najazdami chowanymi w ramie. Z rąkPrezesa Andrzeja Mochonia dyplom odebrał  wiceprezes i dyrektor handlowyAndrzej Kamionka.

 

Caravaning sposobem na wakacje

Odpoczywać można na różne sposoby. Jednym z nich jest turystykasamochodowa, która powszechnie jest nazywana caravaningiem. Z racjirozpoczynających się wakacji przedstawiamy pokrótce na czym to polega.

 

Przyczepa podkontenerowa z wywrotem

Firma KH-KIPPER zaprezentowała przyczepę podkontenerową z wywrotem,przystosowaną do współpracy z kontenerami wykonanymi według normy DINo długości roboczej 6 500 – 7 300 mm. Dopuszczalna masa całkowitaprzyczepy wynosi 18 t. Jest ona wyposażona w trzy blokady pneumatycznekontenera - dwie blokady podłużnic ramy przewożonego kontenera i jednablokada na rolkach kontenera.

 

KH-KIPPER umacnia pozycję w sektorze komunalnym

Firma KH-KIPPER została założona w 1997 roku z myślą o dostarczaniuużytkownikom zabudów różnego typu, tj. wywrotek i skrzyństałych własnej produkcji, montażu hakowców, bramowców,żurawi, hydrauliki siłowej i czołownic. Tegoroczną nowością w ofercieKH-KIPPER jest przyczepa podkontenerowa z wywrotem przystosowana dowspółpracy z kontenerami wykonanymi według normy DIN o długościroboczej 6500-7300 mm.

 

Przyczepa do zadań specjalnych

KH-KIPPER opracował nowy model 3-osiowej przyczepy off-road przeznaczonej dojazdy w trudnych warunkach terenowych, takich jak nieutwardzone drogi lub pola.Nowa przyczepa nosi symbol P3R i oprócz zastosowania przy pracachziemnych, może być z powodzeniem wykorzystana w rolnictwie.Półokrągły kształt skrzyni przyczepy sprawia, że idealnie nadajesię ona do przewozu półpłynnych mas lub piasku.

 

Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Cytat zaczerpnięty z wiersza Juliana Tuwima idealnie pasuje do porywakacyjnej. Wśród osób wyjeżdżających na urlop znajdą siętacy, którzy czas błogiego relaksu chcą spędzić w przyczepiekempingowej. Zanim rozpoczniemy nasz urlop w „domku nakółkach”, powinniśmy przygotować się do transportu przyczepy.

 

Rewelacyjny asystent jazdy z przyczepą Land Rovera

Land Rover przedstawił niezwykły system, wspomagający kierowcę podczas jazdyz przyczepą. Działa jak rentgen, a kierujący ma wrażenie jakby przyczepy wogóle nie było. Ma to drastycznie polepszyć bezpieczeństwo.

 

Wątek na forum: Przyczepy trzeba jednak ubezpieczać

i to jest dobre, ubezpieczasz przyczepę na teściową i jak nie daj boże kogoś zahaczysz na zakręcie, to niech się ubezpieczający martwi! a przyczepa nie moja ona tylko za mną jedzie ~zen

 

Wątek na forum: ORERTA PRACY: Kierowca kat. C+E, Poznań

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.nDla naszego K...

 

Wątek na forum: Giga-ciężarówki coraz bliżej?

czyli co, zwykły skład plus przyczepa? oby nie u nas, bo większość samochodów tego nie wyprzedzi.... ~aaa

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020