Wyszukiwałeś:

przygotowac

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przygotowac

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Wątek na forum: Priorytety Polski Wschodniej zatwierdzone

na zdjeciu s-69 woj. slaskie - Polska poludniowa :) ~johny_bravo

 

Wątek na forum: Obwodnica Augustowa – przetargi ruszają

Przetarg na opracowanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia dla Obwodnicy Augustowa, a zarazem wykonawcę Programu Funkcjonalno Użytkowego dla tej inwestycji ogłosił białostocki oddział GDDKiA. niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu, ale tę specyfikację powinien przygotowac białostocki oddz...

 

Wątek na forum: ratunku pomocy bo juz nie mam siły do tego samochodu

Witam jestem raczej nieszczęsliwa posiadaczka forda focusa rocznik 99. I nie dawno bylam u mechanika i teraz wyglada na to ze znowu musze sie wybrac bo mam problem. mianowicie jak jade autem czuje jakby mi sie koła blokowały czuje taka cieżko chodzącą kierownice a jak pojeżdze przez dłuższa chwil...

 

Jak szybko przygotować samochód do zimy?

Już od paru dni na naszych samochodach zaczyna pojawiać się nalot w postaciszronu. Co prawda jest już za pięć dwunasta, ale wielu kierowców zbraku czasu dopiero teraz zacznie się zastanawiać jak przygotowaćsamochód do zimy. Podpowiadamy na co zwrócić szczególnąuwagę zanim nastaną mrozy.

 

Wątek na forum: Serwis ile sie płaci ???

Czy ktos mi moze powiedziec odnosnie serwisu chevroleta jak to wyglada i ile sie placi za te wizyty powiedzieli mi ze mam 3 lata gwaracji na samochod i co 15 tys wymiana oleju ile mnie to bedzie kosztowalo chcialbym sie moc przygotowac :) dzieki za pomoc lukaszz212

 

Jak przygotować auto do zimy?

Wstajesz rano, najpierw czujesz przeszywające Cię zimno, a po chwilisłyszysz, jak rzęsisty deszcz za oknem śmieje się z Ciebie, że musiszwstać, gdy słońce jeszcze smacznie śpi. Listopad pełną gębą, a tooznacza, że to ostatni dzwonek na przygotowanie auta do zimy.

 

Jak przygotować się do podróży zimą?

Grudzień wystartował na dobre, a za chwilę zacznie się okres świąteczny iwielu z nas ruszy w podróż do rodziny. Dziś powiemy Wam, na cozwrócić uwagę ruszając w trasę zimą.

 

Jak przygotować samochód do zimy?

Kalendarzowa zima rozpoczyna się za kilka dni, ale mocno dodatnie temperatury wpołowie grudnia powodują, że wielu kierowców nie zadbało jeszcze ozimowy przegląd samochodu. Dowiedz się, o czym warto pamiętać.

 

Jak jeździć zimą w górach? Samochodem na ferie

Ferie zimowe trwają w naszym kraju kilka tygodni, a wiele rodzin podróżuje w góry własnym samochodem. O czym warto pamiętać– radzą eksperci bezpiecznej jazdy.

 

Jak przygotować samochód do jazdy po dłuższym postoju?

W czasie pandemi koronawirusa większość z nas porzuciła swoje auta na rzeczzamknięcia w domach. Tymczasem nieużywane długo samochody wymagają przeduruchomieniem kilku zabiegów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020