Wyszukiwałeś:

punkty X

karne X

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: punkty karne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

64 punkty karne w 20 minut

W ciągu 20 minut 34-letni motocyklista "zarobił" 64 punkty karne.Pirat, poruszający się motocyklem, został zatrzymany przez policjantówz Lęborka na krajowej 6. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami 190 km/h.Kierujący najprawdopodobniej utraci prawo jazdy i zapłaci grzywnę.

 

Mógłby dostać 303 punkty karne...

Namysłowscy policjanci zatrzymali w pościgu 17-letniego mieszkańca NowegoDworu. Mężczyzna nie zatrzymał się samochodem do kontroli drogowej.Uciekając stwarzał poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchupopełniając ponad 50 wykroczeń, za które  mógłbyuzbierać 303 punkty karne.

 

Punktami karnymi w kierowców

Zwiększone jakiś czas temu kwoty mandatów, a teraz zaostrzone przepisydotyczące punktów karnych dla kierowców, którzy łamiąprzepisy ruchu drogowego. Taką drogę obrał resort spraw wewnętrznych w walcez piratami drogowymi. Między innymi punkty karne będą przyznawane za rozmowęprzez komórkę podczas prowadzenia samochodu, więcej otrzymamy ichtakże za jazdę bez pasów bezpieczeństwa oraz za nieprawidłoweprzewożenie małych dzieci.

 

Nowy taryfikator punktów karnych coraz bliżej

Komisja Wspólna z udziałem przedstawicieli rządu i samorząduprzyjęła opracowany przez MSWiA projekt rozporządzenia, który zmieniataryfikator punktów karnych. Już wkrótce punkty karne będągrozić m.in. także za rozmowę przez komórkę w czasie jazdy oraz zaniezatrzymanie się na skrzyżowaniu ze znakiem STOP.

 

Od dziś nowy taryfikator punktów karnych

Niemalże równolegle z rozpoczętymi Mistrzostwami Europy w PiłceNożnej w Polsce i na Ukrainie i z dość szczęśliwie zremisowanym meczem zGrecją w naszym kraju zaczął obowiązywać nowy taryfikator punktówkarnych. Zobacz, za jakie wykroczenia, wcześnie nie karane w ten sposób,grożą teraz punkty karne.

 

Punkty, których nie lubimy

Na co dzień mamy do czynienia różnego rodzaju punktami. Jedni zbierająje podczas tankowania na stacjach benzynowych, inni z kolei regularnieotrzymują je na drodze po kontakcie z policjantami z wydziału drogowego. Tychpunktów można unikać, próbować je zredukować lub nawet"zahandlować" nimi. Warto mieć jednak podstawową wiedzę.

 

10 wykroczeń za 10 punktów karnych

Wysoki mandat za wykroczenie drogowe wielu z nas mocno zaboli i być może najakiś czas oduczy niewłaściwych zachowań na drodze. Większe skutki możejednak mieć drugi z elementów kary, tj. punkty karne, które wostateczności mogą spowodować odebranie nam prawa jazdy. Zobacz, zaktóre wykroczenia drogowe dostaniesz z miejsca 10 punktów karnych.

 

Przekroczyłeś 24 punkty karne? To jeszcze nie musi być tragedia

Prawo jazdy, z punktu widzenia rynku pracy, jest dziś równie ważne jakskończone studia czy znajomość obcych języków. Dlatego przekroczenie24 punktów karnych dla wielu osób oznacza prawdziwą katastrofę.Pojawiła się jednak nadzieja, że przekroczenie tego progu punktowego nie musioznaczać automatycznej utraty prawa jazdy.

 

Chcesz zredukować punkty karne? Pospiesz się

Jeszcze tylko przez trzy miesiące kierowcy będą mogli zredukować liczbępunktów karnych na swoim koncie. Po nowym roku wchodzą przepisy,które nie pozwolą już tak łatwo się ich pozbyć. W ośrodkach ruchudrogowego zaczyna brakować już miejsc na kursach. 

 

Francja naliczy kierowcom punkty karne

Francja jest kolejnym państwem na mapie, które zamierza naliczać punktykarne kierowcom z innych państw. W przypadku przekroczenia dozwolonego limitutrzeba się będzie liczyć z konsekwencjami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "punkty karne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019