Wyszukiwałeś:

puretech X

130 X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: puretech 130

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Koncern PSA uruchamia produkcję nowego silnika

Francuski koncern zainwestował  w sumie 893 miliony euro aby uruchomićprodukcję nowych silników EB PureTech. Pierwszą jednostką z gamy jestnowy, 3-cylindrowy motor benzynowy.

 

Peugeot 308 z nowym silnikiem PureTech

Kilkanaście dni temu Peugeot 308 zdobył tytuł Car of the Year 2014, a terazFrancuzi chwalą się nowością w gamie silnikowej tego kompaktowego modelu.Do oferty dołączy motor 1.2 PureTech.

 

Z Genewy prosto do polskich salonów

Targi motoryzacyjne w Genewie odwiedzają właśnie setki tysięcywidzów. Spośród kilkudziesięćiu premier na szwajcarskichstoiskach wyłonilismy samochody, które już za kilka tygodni/miesięcybędą gorącym towarem u polskich importerów. Poznajcie nasze typy!

 

DS w limitowanej serii 1955

W tym roku mija 60 lat od wprowadzenia na rynek modelu Citroen DS. Dla uczczeniatej rocznicy marka DS wypuściła na rynek specjalną, limitowaną serię"1955", obejmującą wszystkie trzy modele w gamie - DS3, DS4 orazDS5.

 

DS 4 i DS 4 Crossback - ceny w Polsce

DS 4 to francuski kompakt klasy premium, który występuje też jakouterenowiona odmiana - DS 4 Crossback. Poznaliśmy już polskie ceny obydwuwersji.

 

Peugeot 2008 przechodzi facelifting

Po trzech latach obecności na rynku, francuska marka postanowiła niecoodświeżyć kompaktowego SUV-a. Peugeot 2008 po facelifingu to świeżastylistyka, ulepszone silniki i nowe wersje.

 

Peugeot 2008 - ceny w Polsce

Peugeot 2008 niedawno przeszedł odświeżający facelifing, a teraz wchodzi dopolskich salonów sprzedaży. Zobacz, ceny nowego francuskiego crossovera.

 

DS3 - ceny w Polsce

DS, już nie jako Citroen, a osobna marka istnieje już na rynku od 2014 roku.Teraz do oferty polskich salonów DS-a wchodzi model DS3. Zobacz, iletrzeba zapłacić za najmniejszy samochód tego producenta.

 

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Na kilka tygodni przed salonem w Paryżu koncern PSA przedstawia kolejnągenerację modelu 5008. Druga odsłona tego modelu, podobnie jak mniejszy 3008przeobraża się z minivana w crossovera.

 

Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce

Polski importer samochodów marki Peugeot przedstawił cennik nowegoSUV-a, czyli modelu 3008. Auto na rynku nad Wisłą będzie dostępne wczterech wersjach wyposażenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "puretech 130".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020